• Žydinti žvakė
  • Žydinti žvakė
  • Žydinti žvakė
Akcija - 20%

Prekės kodas: 70x260

Turimas kiekis: Sandėlyje

Gamintojas: Suomija

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €4.00

Žydinti žvakė

€15.90 €19.90

Žydinčios žvakės suteiks šilumos, jaukumo ir paslapties Jūsų namams. Išskirtinės jos tuo, kad degdamos daugiau nei šimtą valandų išsiskleidžia į nuostabų gėlės žiedą. Todėl šiomis žvakėmis galėsite grožėtis ne tik švenčių metu, bet dar ilgai vakarais, o pražydusi žvakė net ir nedegdama taps Jūsų namų puošmena...

Kiekviena žvakė skleidžiasi skirtingai ir įgauna individualią formą. Kaip ir gėlės, šios žvakės yra nepakeičiama dovana. Skirtumas tik tas, kad jos skleidžia džiaugsmą daug ilgiau.                  

Žvakės gaminamos rankomis. Gamybai naudojamas grynas parafinas, kuris yra tokios kokybės, kaip ir naudojamas maisto bei kosmetikos pramonėje. Pigmentai taip pat yra aukščiausios kokybės, tie patys kurie naudojami gaminant vaikų žaislus ir kosmetiką. Žvakės nearomatinės.

Tam, kad pasiektumėte geriausią žvakės skleidimosi efektą, rekomenduojama pirmą kartą uždegus žvakę leisti jai degti bent 3-4 valandas. Po 20 valandų degimo žvakė pradės skleistis. Dagtis turi būti tiesi ir ją nuolat  reikia patrupminti iki 0,5-0,8 cm. Žvakės nestatyti skersvėjyje, nes ji gali pradėti degti netolygiai, taip pat saulėkaitoje nes tai gali pažeisti jos formą bei spalvos ryškumą. Jei vaškas imtų tekėti, užgesinus žvakę sulipdyti kraštus. Vaškui atvėsus žvakę vėl galima uždegti. 

Žvakės išmatavimai 70x260 mm. 

Pagaminta Suomijoje.

Rašyk
Skambink