Aksesuarai

Aksesuarai, papuošalai vyrams

Nerūdyjančio plieno sąsagos

€26.90

Patogios medvilninės kepurės su pakeliamu bei nuimamu apsauginiu veido skydeliu. Apsauginis skydelis pagamintas iš poliesterio, lengvai dezinfekuojamas, jį galima bet kada nuimti ir vėl užsidėti. Skydas taip pat turi apsauginį stabdymo mechanizmą, todėl nereikės jaudintis, kad apsauga nuslinks ar reikės nuolat taisyti jos padėtį. Kepurės dydis reguliuojamas metaliniu užsegimu. Kepurės skirtos suaugusiems, tinka jaunimui bei paaugliams.

€14.90

Patogios medvilninės kepurės su pakeliamu bei nuimamu apsauginiu veido skydeliu. Apsauginis skydelis pagamintas iš poliesterio, lengvai dezinfekuojamas, jį galima bet kada nuimti ir vėl užsidėti. Skydas taip pat turi apsauginį stabdymo mechanizmą, todėl nereikės jaudintis, kad apsauga nuslinks ar reikės nuolat taisyti jos padėtį. Kepurės dydis reguliuojamas velcro užsegimu (lipuku). Kepurės skirtos suaugusiems, tinka jaunimui bei paaugliams.

€14.90

Patogios medvilninės kepurės su pakeliamu bei nuimamu apsauginiu veido skydeliu. Apsauginis skydelis veidui pagamintas iš poliesterio, lengvai dezinfekuojamas, jį galima bet kada nuimti ir vėl užsidėti. Skydas taip pat turi apsauginį stabdymo mechanizmą, todėl nereikės jaudintis, kad apsauga nuslinks ar reikės nuolat taisyti jos padėtį. Kepurės dydis reguliuojamas metaliniu užsegimu. Kepurės skirtos suaugusiems, tinka jaunimui bei paaugliams.

€14.90

Nerūdyjančio plieno apyrankė

€34.90

Pakabukas kryželis

€32.90

Nerūdyjančio plieno sąsagos

€26.90

Sidabrinis pakabukas smuiko rakto formos. Parduodamas be grandinėlės. Prasminga ir graži dovana tiems, kurių gyvenime ir širdyje muzikai skiriama daug laiko ir vietos. 

Dydis - 2,7 x 1,2 cm

€9.90

Sidabrinis rožančius su kryželiu. Prasminga ir graži dovana Pirmosios komunijos proga. 

Bendras ilgis - 34 cm 
Kryželio dydis - 1,1 x 1,5 cm 
Grandinėlės ilgis - 50 cm 

€36.90

Sidabrinis rožančius su juodais kristalais ir kryželiu - puiki dovana krikštynų ar Pirmosios komunijos proga. 

Bendras ilgis - 38 cm 
Kryželio dydis - 0,7 x 1,5 cm 
Grandinėlės ilgis - 53 cm 

€49.90

Vyriška apyrankė

€48.90

Vyriška apyrankė

€9.90
Rašyk
Skambink