• Vaikiškas kvietimas - atvirukas „Rausvi bateliai"
  • Vaikiškas kvietimas - atvirukas „Rausvi bateliai"
  • Vaikiškas kvietimas - atvirukas „Rausvi bateliai"
  • Vaikiškas kvietimas - atvirukas „Rausvi bateliai"
Naujiena

Prekės kodas: kv04.505.14871.1

Turimas kiekis: Sandėlyje

text_location Lietuva

Mielas ir originalus kvietimas-atvirukas „Rausvi bateliai" puikiai tiks vaiko gimimo, palankynų, gimtadienio krikštynų proga. Atviruko viršelyje - dailūs rausvi bateliai, o šalia yra pridedama kortelė su prikabinamu dekoratyviniu rausvu čiulptuku, kuriuos galite panaudoti šio atviruko dekoravimui arba papuošti su atviruku įteikiamą dovaną.

Pridedamas rožinės spalvos vokas ir įdėtinis lapelis sveikinimo tekstui užrašyti. Papildomai galite užsisakyti atviruko spaudos ir personalizacijos paslaugą. Savo pasirinkimus nurodykite prekės variacijų skiltyje.
Atsiųsto teksto maketavimas - nemokamai

€3.50
Perkant 20 arba daugiau kaina tik €2.50
Perkant 40 arba daugiau kaina tik €2.10

Papildomai galime sumaketuoti Jūsų atsiųstą kvietimo ar sveikinimo tekstą ir pasirūpinti jo spauda (tekstą pridėti galite pasirinkimų skiltyje numatytame teksto laukelyje arba atsiųsti mums el. paštu info@e-dovanos.lt su užsakymo numeriu). Norint, kad sveikinimo tekste būtų nurodyti ir kviečiamųjų į šventę vardai, pasirinkite kvietimo teksto personalizaciją. Kvietimo-atviruko teksto spaudą, personalizaciją - teikdami užsakymą nurodykite pasirinkimo skiltyje. Kilus klausimams ar idėjoms dėl kitokio kvietimo-atviruko sprendimo (spaudos ant atviruko, spalvoto teksto spausdinimo, folijavimo, inicialų išpjovimo, kaligrafinio užrašymo ar kt.), kviečiame susisiekti su mumis - mielai išpildysime Jūsų norus ir pageidavimus, kad šventę pasitiktumėte su išsvajotu kvietimu ar atviruku ir nustebintumėte bei pradžiugintumėte artimuosius.

Rašyk
Skambink