• Vaikiškas kvietimas - atvirukas „Melsvas vežimėlis"
Naujiena

Prekės kodas: kvech14

Turimas kiekis: Sandėlyje

text_location Lietuva

Mielas ir originalus kvietimas-atvirukas „Melsvas vežimėlis" puikiai tiks vaiko gimimo, palankynų, gimtadienio krikštynų proga. Atviruko viršelyje - dailus melsvas vežimėlis.

Pridedamas derančios spalvos vokas ir įdėtinis lapelis sveikinimo tekstui užrašyti. Papildomai galite užsisakyti atviruko spaudos ir personalizacijos paslaugą. Savo pasirinkimus nurodykite prekės variacijų skiltyje.
Atsiųsto teksto maketavimas - nemokamai.

€3.50
Perkant 20 arba daugiau kaina tik €2.50
Perkant 40 arba daugiau kaina tik €2.10

Papildomai galime sumaketuoti Jūsų atsiųstą kvietimo ar sveikinimo tekstą ir pasirūpinti jo spauda (tekstą pridėti galite pasirinkimų skiltyje numatytame teksto laukelyje arba atsiųsti mums el. paštu info@e-dovanos.lt su užsakymo numeriu). Norint, kad sveikinimo tekste būtų nurodyti ir kviečiamųjų į šventę vardai, pasirinkite kvietimo teksto personalizaciją. Kvietimo-atviruko teksto spaudą, personalizaciją - teikdami užsakymą nurodykite pasirinkimo skiltyje. Kilus klausimams ar idėjoms dėl kitokio kvietimo-atviruko sprendimo (spaudos ant atviruko, spalvoto teksto spausdinimo, folijavimo, inicialų išpjovimo, kaligrafinio užrašymo ar kt.), kviečiame susisiekti su mumis - mielai išpildysime Jūsų norus ir pageidavimus, kad šventę pasitiktumėte su išsvajotu kvietimu ar atviruku ir nustebintumėte bei pradžiugintumėte artimuosius.

Rašyk
Skambink