Vaiko kambariui

Aksesuarai vaiko kambariui. Vaiko kambario baldai, vaikiški sieniniai laikrodžiai, sienų dekoracijos, kabyklėlės

Puikus žaidimas skirtas visai šeimai - ant sienos kabinami dartai su lipniais kamuoliukais ir strėlytėmis. Komplekte trys raudoni kamuoliukai ir trys geltonos strėlytės.  Pagrindas pagamintas iš nailono, lengvas, saugus. Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų. 

Skersmuo - 37 cm 

€9.90

3D Sienos lipdukai „Piratai“ - puikus kambario papuošimas Jūsų vaikui. Paverskite kambarį maža pasakų sala! Rinkinį sudaro 6 lipdukai. 

Didžiausio lipduko dydis - 22 x 30 cm

€8.90

3D Sienos lipdukai „Vasara“ su paukščiukais - puikus kambario papuošimas Jūsų vaikui. Paverskite kambarį žydinčia pasakų pieva! Rinkinį sudaro 8 lipdukai. 

Didžiausio lipduko dydis - 20 x 12 cm

€8.90
Nuo šiol dantukų valymas gali būti malonus užsiėmimas! Medinis stovelis - patogus laikik..
€4.50

Dantų šepetėlio laikiklis „Karvutė“ su smėlio laikrodžiu - geriausias pagalbininkas dantukų valyme! Laikiklis turi du atskirus skyrius - dantų šepetėliui ir pastai, o smėlio laikrodis padės mažyliui sužinoti kiek laiko reikia skirti burnos higienai. Pagaminta iš medžio ir nudažyta saugiais, aukštos kokybės dažais. Skirta vaikams nuo 3 metų. Nėra skirta žaidimui. 

Dydis - 12 x 9 x 11 cm 

€6.90
Dantukų valymas nuo šios bus malonus užsiėmimas! Medinis stovelis - laikiklis patogus va..
€4.90

Maža medinė dėžutė su spalvinga dekoracija ant dangtelio. Dėžutė pirmajam dantukui ar kitai smulkmenėlei patalpinti. Pagaminti iš medžio ir  kruopščiai nudažyta kokybiškais, saugiais dažais. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Nėra skirta žaidimui. 

Dydis - 3,9 cm (skersmuo 4 cm)

€2.90 €3.69

Mediniame gimimo dienos kalendoriuje surašyti gimimo dienos duomenys bei vaikučio vardas, svoris, ūgis, tikslus gimimo laikas, zodiako ženklas ir gimimo metų simbolis. Visą informaciją apie gimimo datą surenkame patys ir personalizuojame pagal Jūsų atsiųstus vaikučio duomenis. Duomenis personalizacijai pateikite pastabų skiltyje. 

Kalendoriaus išmatavimai - 20 x 16 x 6 cm

€14.90

Mediniame gimtadienio kalendoriuje surašyti svarbiausi Jūsų mylimo žmogaus duomenys: gimimo data (savaitės dieną atsekame patys) ir vietovė, vardas bei pavardė. Papilidomai galima pridėti savo palinkėjimą. Graži ir jauki dovana močiutei ar seneliui. Duomenis personalizacijai pateikite pastabų skiltyje. 

Kalendoriaus išmatavimai - 20 x 16 x 6 cm

Nuo €14.90
"Irislights" šviečianti girlianda pasižymi minimalistiniu dizainu, švedi&sca..
€31.90 €32.90
"Irislights" šviečianti girlianda pasižymi minimalistiniu dizainu, švedi&sca..
€31.90 €32.90
"Irislights" šviečianti girlianda pasižymi minimalistiniu dizainu, švedi&sca..
€31.90 €32.90
Rašyk
Skambink