Mediniai papuošalai

Ryškių spalvų vaikiška apyrankė ant gumytės su gaiviais vaisiais, kad vasara visada būtų „po ranka“! Pagaminta iš medžio ir nudažyta naudojant saugius aplinkai bei žmogui dažus.Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

Skersmuo - 6 cm

€1.90

Vaikiška apyrankė ant gumytės „Mėnesiena“ su ramiai miegančiu mėnuliuku ir jį saugančiomis žvaigždutėmis. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

Skersmuo - 7 cm 

€1.90

Ryškių spalvų vaikiška apyrankė ant gumytės su įvairių spalvų širdelėmis. Galima parinkti tos pačios kolekcijos karoliukus. Pagaminta iš medžio ir nudažyta naudojant saugius aplinkai bei žmogui dažus.Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

€1.90

Vaikiška apyrankė ant gumytės „Širdelės“ su širdelėmis ir karoliukais. Pagaminta iš medžio ir nudažyta naudojant saugius aplinkai bei žmogui dažus. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

Skersmuo - 6 cm

€1.90

Maža medinė dėžutė su spalvinga dekoracija ant dangtelio. Dėžutė pirmajam dantukui ar kitai smulkmenėlei patalpinti. Pagaminti iš medžio ir  kruopščiai nudažyta kokybiškais, saugiais dažais. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Nėra skirta žaidimui. 

Dydis - 3,9 cm (skersmuo 4 cm)

€2.90 €3.69

Malonių ir gaivių spalvų vaikiški karoliukai ant gumytės su drugeliu ir širdelėmis. Pagaminta iš medžio ir nudažyta naudojant saugius aplinkai bei žmogui dažus. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

€2.40

Malonių ir gaivių spalvų vaikiški karoliukai ant gumytės su gėlyte ir drugeliais. Pagaminta iš medžio ir nudažyta naudojant saugius aplinkai bei žmogui dažus. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

€2.40

Malonių ir gaivių spalvų vaikiški karoliukai ant gumytės su širdele ir gėlytėmis. Pagaminta iš medžio ir nudažyta naudojant saugius aplinkai bei žmogui dažus. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

€2.40

Žaismingi vaikiški karoliai su širdelėmis įvairių spalvų. Derinama su tos pačios kolekcijos apyranke. Pagaminta iš medžio ir nudažyta naudojant saugius aplinkai bei žmogui dažus. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

€2.50

Įvairių spalvų ir formų žiedukai mergaitėms, kurios mėgsta pasipuošti ir nori išsiskirti. Pagaminti iš medžio. Netinka vaikams iki 3 metų dėl smulkių sudedamųjų dalių. Užsakytų žiedų rūšis parenkama atsitiktine tvarka. Jeigu Jus domina konkretus variantas, paminėkite tai komentaruose darydami užsakymą. 

Nurodyta 1 vnt. kaina. 

€1.90 €2.90

Įvairių spalvų ir formų plaukų segtukai mergaitėms, kurios mėgsta pasipuošti ir nori išsiskirti. Pagaminti iš medžio. Netinka vaikams iki 3 metų dėl smulkių sudedamųjų dalių. Užsakytų segtukų rūšis parenkama atsitiktine tvarka. Jeigu Jus domina konkretus variantas, paminėkite tai komentaruose darydami užsakymą. 

Nurodyta 1 vnt. kaina. 

€1.90 €2.90

Ryškių spalvų medinis laikrodis „Boružiukas“, skirtas žaidimui (laikrodžio rodyklės - dekoratyvinės). Tokiu laikroduku galima ne tik papuošti rankytę, bet ir pradėti pažintį su rodyklių padėtimi ir jų rodomu laiku. Laikrodukas pagamintas iš medžio ir nudažytas saugiais aplinkai bei žmogui dažais, dalis suvertos ant tvirtos gumytės. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Ilgis - 8-10 cm

€3.50
Rašyk
Skambink