Papuošalai ir papuošalų dėžutės

Ryškių spalvų vaikiška apyrankė ant gumytės su gaiviais vaisiais, kad vasara visada būtų „po ranka“! Pagaminta iš medžio ir nudažyta naudojant saugius aplinkai bei žmogui dažus.Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

Skersmuo - 6 cm

€1.90

Vaikiška apyrankė ant gumytės „Mėnesiena“ su ramiai miegančiu mėnuliuku ir jį saugančiomis žvaigždutėmis. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

Skersmuo - 7 cm 

€1.90

Ryškių spalvų vaikiška apyrankė ant gumytės su įvairių spalvų širdelėmis. Galima parinkti tos pačios kolekcijos karoliukus. Pagaminta iš medžio ir nudažyta naudojant saugius aplinkai bei žmogui dažus.Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

€1.90

Vaikiška apyrankė ant gumytės „Širdelės“ su širdelėmis ir karoliukais. Pagaminta iš medžio ir nudažyta naudojant saugius aplinkai bei žmogui dažus. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

Skersmuo - 6 cm

€1.90

Maža medinė dėžutė su spalvinga dekoracija ant dangtelio. Dėžutė pirmajam dantukui ar kitai smulkmenėlei patalpinti. Pagaminti iš medžio ir  kruopščiai nudažyta kokybiškais, saugiais dažais. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Nėra skirta žaidimui. 

Dydis - 3,9 cm (skersmuo 4 cm)

€2.90 €3.69

„Pyragaitis“ - tai medinė, baltos spalvos dėžutė skirta papuošalų ir kitų smulkmenų laikymui. Dangtelyje yra vieta nuotraukai, kurią įdėti labai paprasta - kaip ir į klasikinį nuotraukų rėmelį. Dėžutė be skyrių.  

Išmatavimai - 15 x 14,5 x 7 cm
Vieta nuotraukai - 9 x 9 cm 

€14.90

Malonių ir gaivių spalvų vaikiški karoliukai ant gumytės su drugeliu ir širdelėmis. Pagaminta iš medžio ir nudažyta naudojant saugius aplinkai bei žmogui dažus. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

€2.40

Malonių ir gaivių spalvų vaikiški karoliukai ant gumytės su gėlyte ir drugeliais. Pagaminta iš medžio ir nudažyta naudojant saugius aplinkai bei žmogui dažus. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

€2.40

Malonių ir gaivių spalvų vaikiški karoliukai ant gumytės su širdele ir gėlytėmis. Pagaminta iš medžio ir nudažyta naudojant saugius aplinkai bei žmogui dažus. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

€2.40

Žaismingi vaikiški karoliai su širdelėmis įvairių spalvų. Derinama su tos pačios kolekcijos apyranke. Pagaminta iš medžio ir nudažyta naudojant saugius aplinkai bei žmogui dažus. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

€2.50

Pierre Cardin krištolinė dėžutė su pasidabruota dekoracija. Keturlapis dobilas - daugelyje pasaulio šalių gerai žinomas ir atpažįstamas sėkmės simbolis. Žalia atlasinės juostelės spalva suteikia dėžutei reikalingo žaismo ir gaivumo, užtikrindama, kad pasidabruoti dobilo lapai neliks nepastebėti skaidraus krištolo fone.

Didesnės dėžutės dydis:
Išorė - 6 x 6 x 6 cm 
Vidus - 3,5 x 3,5 x 2,5 cm
Mažesnės dėžutės dydis:
Išorė - 4 x 4 x 4 cm
Vidus - 2,5 x 2,5 x 1,5 cm

Nuo €16.90

Įvairių spalvų ir formų žiedukai mergaitėms, kurios mėgsta pasipuošti ir nori išsiskirti. Pagaminti iš medžio. Netinka vaikams iki 3 metų dėl smulkių sudedamųjų dalių. Užsakytų žiedų rūšis parenkama atsitiktine tvarka. Jeigu Jus domina konkretus variantas, paminėkite tai komentaruose darydami užsakymą. 

Nurodyta 1 vnt. kaina. 

€1.90 €2.90
Rašyk
Skambink