Paaugliams

Dovanos paaugliams. Dovana paauglei, dovana paaugliui, originalios dovanos, smagios dovanos

Puikus žaidimas skirtas visai šeimai - ant sienos kabinami dartai su lipniais kamuoliukais ir strėlytėmis. Komplekte trys raudoni kamuoliukai ir trys geltonos strėlytės.  Pagrindas pagamintas iš nailono, lengvas, saugus. Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų. 

Skersmuo - 37 cm 

€9.90

Magnetiniai dartai

€19.90 €22.90

Kūrybinis rinkinys - dėlionė „Mystic“ - tai surenkamas laivo 3D modelis. Dėlionei surinkti nereikia klijų ir žirklių, visos detalės jau paruoštos. Rinkinį sudaro 129 dalys. Surinkus laivą, jį galima bus pastatyti ant stalo ar lentynos, pasinaudojus rinkinyje esančiu stovu. Rekomenduojama vaikams 4 metų ir vyresniems. 

Laikrodžio dydis - 51 x 16 x 34 cm

€14.90

Plieninis bilieto laikiklis angelas - neš sėkmę ir primins Jums, kad reikia džiaugtis kiekviena diena.

Laikiklis turi magneto pagrindą. Dviejų atspalvių, kurių pasirinkimą nurodykite pastabų skiltyje teikdami užsakymą. Pateikiama kartono dėžutėje.

€4.90

Dekoratyvinis gaublys, kuris taps puikia dovana rugsėjo 1-ios ar gimtadienio proga. Gaublys yra vidutinio dydžio, todėl neužims daug vietos ant stalo ar spintelės. 

Išmatavimai - 13 x 13 x 27 cm

€19.90

"Tangram" - klasikinis galvosūkis, kurio negalėsite paleisti iš rankų, kol nesurinksite! Aukštos kokybės žaislas, pagamintas iš bambuko, o patogus dydis leidžia bet kur ir bet kada pasiimti su savimi. Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų. 

€6.90

Tikriausiai iš karto atpažinote šį žavų, ne vienos mamos ar tėčio vaikystėje turėtą žaisliuką! "Aviukas Šonas" - tai aukštos kokybės medinis žaisliukas, kuris sujuda paspaudžiant figūrėlės dugną. Mūsų el. parduotuvėje rasite didelį šių žaisliukų pasirinkimą - įvairių gyvūnėlių, skruzdėliukų ir netgi piratų, kad galėtumėte suteikti ir savo vaikui mažą, bet kokį šiltą prisiminimą apie vaikystę. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Dydis - 10 x 4,5 x 10 cm 

€5.90

Tikriausiai iš karto atpažinote šį žavų, ne vienos mamos ar tėčio vaikystėje turėtą žaisliuką! "Gyvūnėliai" - tai aukštos kokybės medinis žaisliukas, kuris sujuda paspaudžiant figūrėlės dugną. Mūsų el. parduotuvėje rasite didelį šių žaisliukų pasirinkimą - įvairių gyvūnėlių, skruzdėliukų ir netgi piratų, kad galėtumėte suteikti ir savo vaikui mažą, bet kokį šiltą prisiminimą apie vaikystę. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Dydis - 12 cm (aukštis), 4,5 cm (skersmuo)

Gyvūnėlį galima pasirinkti. Nurodyta 1 vnt. kaina. 

€4.90

Tikriausiai iš karto atpažinote šį žavų, ne vienos mamos ar tėčio vaikystėje turėtą žaisliuką! "Jūros gyventojas" - tai aukštos kokybės medinis žaisliukas, kuris sujuda paspaudžiant figūrėlės dugną. Mūsų el. parduotuvėje rasite didelį šių žaisliukų pasirinkimą - įvairių gyvūnėlių, skruzdėliukų ir netgi piratų, kad galėtumėte suteikti ir savo vaikui mažą, bet kokį šiltą prisiminimą apie vaikystę. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Skorpionas - 10 x 4 x 9 cm
Krabas -  6 x 4.5 x 8 cm

Gyvūnėlį galima pasirinkti. Nurodyta 1 vnt. kaina. 

€4.90

Tikriausiai iš karto atpažinote šį žavų, ne vienos mamos ar tėčio vaikystėje turėtą žaisliuką! "Luna" ir "Merlinas" - tai aukštos kokybės mediniai žaisliukai, kurie sujuda paspaudžiant figūrėlės dugną. Mūsų el. parduotuvėje rasite didelį šių žaisliukų pasirinkimą - įvairių gyvūnėlių, skruzdėliukų ir netgi piratų, kad galėtumėte suteikti ir savo vaikui mažą, bet kokį šiltą prisiminimą apie vaikystę. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Dydis - 10 x 8,5 x 9 cm (drakono) ir 6 x 9 x 11 cm (vienaragio)

Gyvūnėlį galima pasirinkti. Nurodyta 1 vnt. kaina. 

€5.50

Tikriausiai iš karto atpažinote šį žavų, ne vienos mamos ar tėčio vaikystėje turėtą žaisliuką! "Piratas" - tai aukštos kokybės medinis žaisliukas, kuris sujuda paspaudžiant figūrėlės dugną. Mūsų el. parduotuvėje rasite didelį šių žaisliukų pasirinkimą - įvairių gyvūnėlių, skruzdėliukų ir netgi piratų, kad galėtumėte suteikti ir savo vaikui mažą, bet kokį šiltą prisiminimą apie vaikystę. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Dydis - 13 cm

Piratą galima pasirinkti. Nurodyta 1 vnt. kaina. 

€4.90

Tikriausiai iš karto atpažinote šį žavų, ne vienos mamos ar tėčio vaikystėje turėtą žaisliuką! "Ūkio gyvūnėlis" - tai aukštos kokybės medinis žaisliukas, kuris sujuda paspaudžiant figūrėlės dugną. Mūsų el. parduotuvėje rasite didelį šių žaisliukų pasirinkimą - įvairių gyvūnėlių, skruzdėliukų ir netgi piratų, kad galėtumėte suteikti ir savo vaikui mažą, bet kokį šiltą prisiminimą apie vaikystę. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Dydis - 4,5 x 4,5 x 10 cm

Gyvūnėlį galima pasirinkti. Nurodyta 1 vnt. kaina. 

€4.90
Rašyk
Skambink