Paaugliams

Dovanos paaugliams. Dovana paauglei, dovana paaugliui, originalios dovanos, smagios dovanos

Magnetiniai dartai

€19.90 €22.90

Plieninis bilieto laikiklis angelas - neš sėkmę ir primins Jums, kad reikia džiaugtis kiekviena diena.

Laikiklis turi magneto pagrindą. Dviejų atspalvių, kurių pasirinkimą nurodykite pastabų skiltyje teikdami užsakymą. Pateikiama kartono dėžutėje.

€4.90

Dekoratyvinis gaublys, kuris taps puikia dovana rugsėjo 1-ios ar gimtadienio proga. Gaublys yra vidutinio dydžio, todėl neužims daug vietos ant stalo ar spintelės. 

Išmatavimai - 13 x 13 x 27 cm

€19.90

"Tangram" - klasikinis galvosūkis, kurio negalėsite paleisti iš rankų, kol nesurinksite! Aukštos kokybės žaislas, pagamintas iš bambuko, o patogus dydis leidžia bet kur ir bet kada pasiimti su savimi. Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų. 

€6.90

Tikriausiai iš karto atpažinote šį žavų, ne vienos mamos ar tėčio vaikystėje turėtą žaisliuką! "Aviukas Šonas" - tai aukštos kokybės medinis žaisliukas, kuris sujuda paspaudžiant figūrėlės dugną. Mūsų el. parduotuvėje rasite didelį šių žaisliukų pasirinkimą - įvairių gyvūnėlių, skruzdėliukų ir netgi piratų, kad galėtumėte suteikti ir savo vaikui mažą, bet kokį šiltą prisiminimą apie vaikystę. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Dydis - 10 x 4,5 x 10 cm 

€5.90

Tikriausiai iš karto atpažinote šį žavų, ne vienos mamos ar tėčio vaikystėje turėtą žaisliuką! "Gyvūnėliai" - tai aukštos kokybės medinis žaisliukas, kuris sujuda paspaudžiant figūrėlės dugną. Mūsų el. parduotuvėje rasite didelį šių žaisliukų pasirinkimą - įvairių gyvūnėlių, skruzdėliukų ir netgi piratų, kad galėtumėte suteikti ir savo vaikui mažą, bet kokį šiltą prisiminimą apie vaikystę. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Dydis - 12 cm (aukštis), 4,5 cm (skersmuo)

Gyvūnėlį galima pasirinkti. Nurodyta 1 vnt. kaina. 

€4.90

Tikriausiai iš karto atpažinote šį žavų, ne vienos mamos ar tėčio vaikystėje turėtą žaisliuką! "Jūros gyventojas" - tai aukštos kokybės medinis žaisliukas, kuris sujuda paspaudžiant figūrėlės dugną. Mūsų el. parduotuvėje rasite didelį šių žaisliukų pasirinkimą - įvairių gyvūnėlių, skruzdėliukų ir netgi piratų, kad galėtumėte suteikti ir savo vaikui mažą, bet kokį šiltą prisiminimą apie vaikystę. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Skorpionas - 10 x 4 x 9 cm
Krabas -  6 x 4.5 x 8 cm

Gyvūnėlį galima pasirinkti. Nurodyta 1 vnt. kaina. 

€4.90

Tikriausiai iš karto atpažinote šį žavų, ne vienos mamos ar tėčio vaikystėje turėtą žaisliuką! "Luna" ir "Merlinas" - tai aukštos kokybės mediniai žaisliukai, kurie sujuda paspaudžiant figūrėlės dugną. Mūsų el. parduotuvėje rasite didelį šių žaisliukų pasirinkimą - įvairių gyvūnėlių, skruzdėliukų ir netgi piratų, kad galėtumėte suteikti ir savo vaikui mažą, bet kokį šiltą prisiminimą apie vaikystę. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Dydis - 10 x 8,5 x 9 cm (drakono) ir 6 x 9 x 11 cm (vienaragio)

Gyvūnėlį galima pasirinkti. Nurodyta 1 vnt. kaina. 

€5.50

Tikriausiai iš karto atpažinote šį žavų, ne vienos mamos ar tėčio vaikystėje turėtą žaisliuką! "Piratas" - tai aukštos kokybės medinis žaisliukas, kuris sujuda paspaudžiant figūrėlės dugną. Mūsų el. parduotuvėje rasite didelį šių žaisliukų pasirinkimą - įvairių gyvūnėlių, skruzdėliukų ir netgi piratų, kad galėtumėte suteikti ir savo vaikui mažą, bet kokį šiltą prisiminimą apie vaikystę. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Dydis - 13 cm

Piratą galima pasirinkti. Nurodyta 1 vnt. kaina. 

€4.90

Tikriausiai iš karto atpažinote šį žavų, ne vienos mamos ar tėčio vaikystėje turėtą žaisliuką! "Ūkio gyvūnėlis" - tai aukštos kokybės medinis žaisliukas, kuris sujuda paspaudžiant figūrėlės dugną. Mūsų el. parduotuvėje rasite didelį šių žaisliukų pasirinkimą - įvairių gyvūnėlių, skruzdėliukų ir netgi piratų, kad galėtumėte suteikti ir savo vaikui mažą, bet kokį šiltą prisiminimą apie vaikystę. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Dydis - 4,5 x 4,5 x 10 cm

Gyvūnėlį galima pasirinkti. Nurodyta 1 vnt. kaina. 

€4.90
Medinis žaisliukas su palinkėjimu - originalus eglutės papuošimas ir miela dovanėlė šv..
€1.90

Patogios medvilninės kepurės su pakeliamu bei nuimamu apsauginiu veido skydeliu. Apsauginis skydelis pagamintas iš poliesterio, lengvai dezinfekuojamas, jį galima bet kada nuimti ir vėl užsidėti. Skydas taip pat turi apsauginį stabdymo mechanizmą, todėl nereikės jaudintis, kad apsauga nuslinks ar reikės nuolat taisyti jos padėtį. Kepurės dydis reguliuojamas metaliniu užsegimu. Kepurės skirtos suaugusiems, tinka jaunimui bei paaugliams.

€14.90
Rašyk
Skambink