Muzikos instrumentai ir žaislai

Muzikos instrumentai vaikams: gitara, akordeonas, armonika, būgnas, dūdelė, metalofonas, ksilofonas, marakasai, lūpinė armonikėlė, tamburinas

Būgnas „Smėlio žmogus“ - tai žinomo pasakų ir mitų veikėjo istorijomis papuoštas spalvingas būgnas su dirbtinės odos mebrana. Būgnas yra labai lengvas, o patogus, reguluojamas diržas leidžia mušti būgną ir stovint, ir žygiuojant, ir sėdint. Lavina vaiko muzikinį ritmo pajautimą, motoriką. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

Būgno aukštis - 10 cm
Skersmuo - 20 cm

€12.90

Muzikinis, ritminis kiaušinio formos instrumentas vaikams nuo 3 metų. Taip pat puikus Velykinis muzikinis atributas mažiausiems. Švelnaus skambesio, patogus vaiko rankytei. Lavina vaiko muzikinius gebėjimus, ugdo kūrybiškumą, ritmo pajautimą, vysto motoriką ir koordinaciją. 

Ilgis - apie 6 cm

Rinkinį sudaro 2 vnt. 

€6.90 €7.90

Populiarus klasikinis muzikinis instrumentas visų amžių vaikams. Lūpinė armonikėlė lavina muzikinį pajautimą, taisyklingą kvėpavimą. Pagaminta iš plastiko ir metalo. Tinka vaikams nuo 3 metų.

Instrumento ilgis - 10 cm

€4.90

Muzikinis instrumentas puikiai tiks vaiko muzikiniam lavinimui, ritmo pajautimui, rankyčių motorikai lavinti. Smagus barškutis, skleidžia sodrų skambesį. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

Ilgis - 22 cm  

Spalvingoje kartoninėje dėžutėje pateikiami 2 vnt.

€12.90

Muzikinis instrumentas puikiai tiks vaiko muzikiniam lavinimui, ritmo pajautimui, rankyčių motorikai lavinti. Smagus barškutis papuoštas boružėlių veidukais. Skleidžia sodrų skambesį. Pagaminta iš medžio ir kruopščiai nudažyta aukštos kokybės dažais. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

Ilgis - 18 cm  

Rinkinį sudaro 2 vnt. 

€13.90

Muzikinis instrumentas puikiai tiks vaiko muzikiniam lavinimui, ritmo pajautimui, rankyčių motorikai lavinti. Smagus barškutis, skleidžia sodrų skambesį. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų, su suaugusiųjų priežiūra.

Ilgis - 20 cm
Skersmuo - 6 cm

Pakuotėje pateikiami 2 vienetai. Pati pakuotė yra labai spalvinga - atrodo kaip smagi ir solidi dovana :)

€11.90

Švilpukai - trimitukai iš kokybiškos medienos, nudažyti saugiais gamtai bei žmogui dažais. Smagi smulkmenėlė, kurią vaikas vėliau su džiaugsmu prisimins. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Švilpuko rūšis parenkama atsitiktine tvarka. Jeigu Jus domina konkretus variantas, paminėkite tai komentaruose darydami užsakymą. 

Ilgis - 8 cm

€2.90

Muzikinis instrumentas puikiai tiks vaiko muzikiniam lavinimui, ritmo pajautimui, rankyčių motorikai lavinti. Smagus barškutis, skleidžia sodrų skambesį.  Tinka ir patiems mažiausiems - rekomenduojama vaikams nuo 1 metų, su suaugusiųjų priežiūra.

Ilgis - 13 cm
Skersmuo - 4 cm

Parduodama po 1 vnt. Gražiai supakuotas į plastikinį maišelį ir perrišta - galima iš karto dovanoti :) 

€4.90

Populiarus muzikinis instrumentas, skirtas ankstyvajam muzikiniam lavinimuisi. Spalvingas medinio pagrindo, 8 tonų ir malonaus garso metalofonas. Patogios formos vaiko rankytei, su rankena laikyti ir nešti. Rinkinyje yra medinis pagaliukas skambinimui.

Dydis - 31 x 15,5 x 2,5 cm

€17.90 €21.90

Visomis vaivorykštės spalvomis išmarginta vaikiška fleita „Spalvos“. Pagaminta iš medžio ir nudažyta aukštos kokybės saugiais dažais. Geras pasirinkimas pradedantiems mažiesiems muzikantams. Rekomenduojama nuo 3 metų, su suaugusiųjų priežiūra. 

Ilgis - 20 cm 

€7.90

Pagaminta iš kokybiškos medienos. Lavina vaiko muzikinė klausą, ritmo pajautimą, reguliuoja kvėpavimą. Rinkinyje yra šepetėlis fleitos valymui. 

Fleitos ilgis - 32 cm

Supakuota į žalios spalvos kartono dėžutę. 

€7.90

Klasikinė, natūralios spalvos, medinė gitara su 6 stygomis. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Tinka pradedančiųjų muzikiniam mokymuisi ir mokymui. Rinkinyje yra ir brauktukas (plektras). 

Dydis - 59 x 6 x 19,5 cm

Supakuota į gražią kartoninę dėžutę - galima iš karto įteikti kaip dovaną :) 

€22.90 €25.90
Rašyk
Skambink