Dėlionės

Dėlionė 36 dalių, pagaminta iš medžio. Žaidžiant, mažylis turi parinkti reikiamus temą atitin..
€11.90

Dėlionė sudaro 9 dalys. Jaunasis žaidėjas turi surasti koks gyvūnėlis ką valgo. Jeigu visi žvėreliai papietaus kaip jiems ir priklauso, dėlione bus sudėta. Jeigu nesusideda - reiškia kažkas užkando ne iš savo lėkštės! Lavina mažylių loginį mąstymą, smulkiąją motoriką, koordinaciją. Skirtas mažiesiems nuo 2 metų, prižiūrint suaugusiems. Pagaminta iš medžio.

Dydis - 18 x 18 x 1,1 cm

€11.90

Dėlionė sudaro 9 dalys. Jaunasis žaidėjas turi surasti kur koks gyvūnėlis gyvena. Jeigu visi žvėreliai nukeliavo į savo namus, dėlione bus sudėta. Jeigu nesusideda - reiškia kažkas dar tik pakeliui namo! Lavina mažylių loginį mąstymą, smulkiąją motoriką, koordinaciją. Skirtas mažiesiems nuo 2 metų, prižiūrint suaugusiems. Pagaminta iš medžio.

Dydis - 18 x 18 x 1,1 cm

€11.90
Žaidimą sudaro 37 dalys. Pakuotėje yra 36-ios kortelės ir rėmelis. Žaidėjai turi tinkama tvarka sudė..
€10.90 €11.90
Puikus žaidimas Jūsų mažyliui, kurio tikslas parinkti laukiniams gyvūnams tinkamą galvą ir nuvesti j..
€7.90 €8.90
Puikus žaidimas Jūsų mažyliui, kurio tikslas parinkti laukiniams gyvūnams tinkamą galvą ir nuvesti j..
€10.90
Puikus žaidimas Jūsų mažyliui, kurio tikslas parinkti naminiams gyvūnams tinkamą galvą ir nuvesti ją..
€10.90

Spalvinga ir smagi dėlionė iš 20 dalių - picos gabalėlių, daržovių, peiliuko ir kitų pagardinimų, kad jaunasis kepėjas galėtų ne tik pavaišinti draugus, bet ir savarankiškai papuošti pagrindinį stalo patiekalą. Pagaminta iš medžio. Lavina mažųjų žaidėjų loginį mąstymą, smulkiąją motoriką, koordinaciją. Vaikams nuo 1,5 metų, su suaugusiųjų priežiūra. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų, su suaugusiųjų priežiūra. 

Dėlionės išmatavimai - 30 x 30 x 1 cm

€9.90

Spalvinga ir smagi dėlionė iš 20 dalių - pyrago gabalėlių, vaisių, peiliuko ir gimtadienio papuošimų, kad jaunoji konditerė galėtų ne tik pavaišinti draugus, bet ir savarankiškai papuošti pagrindinį stalo patiekalą. Pagaminta iš medžio. Lavina mažųjų žaidėjų loginį mąstymą, smulkiąją motoriką, koordinaciją. Vaikams nuo 1,5 metų, su suaugusiųjų priežiūra. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų, su suaugusiųjų priežiūra. 

Dėlionės išmatavimai - 30 x 30 x 1 cm

€9.90

Ryškių spalvų, malonaus dizaino dėlionė iš 10 dalių. Pagaminta iš medžio. Žaidžiant, mažylis turi parinkti reikiamą temą ir formą atitinkančias detales. Lavina mažųjų žaidėjų loginį mąstymą, smulkiąją motoriką, koordinaciją. Vaikams nuo 1 metų, su suaugusiųjų priežiūra.

Dėlionės išmatavimai - 29 x 21 x 1 cm

€9.90
Ši dėlionė galėtų būti pirmąja dėlione jūsų vaikučiui. Labai patogi, visos detalės susideda į..
€5.90 €6.90
Dėlionė yra iš 11 dalių, pagaminta iš medžio. Žaidžiant, mažylis turi parinkti r..
€4.50 €5.90
Rašyk
Skambink