1-2 metų

Dovanos vaikams nuo vienerių metų. Dovana mergaitei, dovana berniukui

Žaislinė medinė mašina - mažas smagus žaisliukas pirmiems Jūsų mažylio žaidimams! Riedanti mašinėlė natūralios medžio spalvos, lakuota. Suapvalintos, aptakios formos mašinytė yra patogi laikyti ir žaisti. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėnesių. Supakuota į gražią kartoninę dėžutę - dovana galima iš karto įteikti :) 

Išmatavimai - 10 x 6 x 8 cm

€9.90
Dėlionė 36 dalių, pagaminta iš medžio. Žaidžiant, mažylis turi parinkti reikiamus temą atitin..
€11.90

Dėlionė mažyliams „Afrika“ - edukacinė medinė dėlionė, kuri padės vaikui susipažinti su įvairiais Afrikos lygumų gyventojais! Dėlionę sudaro pagrindas ir įvairių gyvūnų formos paveikslėliai (9 vnt.). Pagaminta iš medžio, kiekviena detalė turi medinę rankenėlę. Žaidimas lavina logiką, vaizduotę ir smulkiąją motoriką. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų, su suaugusiųjų priežiūra. 

Dydis - 30 x 22 x 2 cm

€9.90

Dėlionė mažyliams „Eismo dalyviai“ - edukacinė medinė dėlionė, kuri padės vaikui susipažinti su įvairiais miško gyventojais! Dėlionę sudaro pagrindas ir įvairių mašinų formos paveikslėliai (9 vnt.). Kiekviena detalė turi medinę rankenėlę. Žaidimas lavina logiką, vaizduotę ir smulkiąją motoriką. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų, su suaugusiųjų priežiūra. 

Dydis - 30 x 22 x 1,5 cm

€11.90

Dėlionė mažyliams „Statybos“ - edukacinė medinė dėlionė, kuri padės vaikui susipažinti su kaimo gyvūnėliais ir jų kasdieniu gyvenimu! Dėlionę sudaro pagrindas ir įvairių gyvūnų formos paveikslėliai (10 vnt.). Pagaminta iš medžio, kiekviena detalė turi medinę rankenėlę. Žaidimas lavina logiką, vaizduotę ir smulkiąją motoriką. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų, su suaugusiųjų priežiūra. 

Dydis - 30 x 22 x 2 cm

€9.90

Dėlionė mažyliams „Miško gyventojai“ - edukacinė medinė dėlionė, kuri padės vaikui susipažinti su įvairiais miško gyventojais! Dėlionę sudaro pagrindas ir įvairių žvėrelių bei paukščių formos paveikslėliai (9 vnt.). Kiekviena detalė turi medinę rankenėlę. Žaidimas lavina logiką, vaizduotę ir smulkiąją motoriką. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų, su suaugusiųjų priežiūra. 

Dydis - 30 x 22 x 1,5 cm

€11.90

Dėlionė mažyliams „Statybos“ - edukacinė medinė dėlionė, kuri padės vaikui susipažinti su statybų pasauliu! Dėlionę sudaro pagrindas ir įvairių mašinų ir darbuotojų formos paveikslėliai (9 vnt.). Pagaminta iš medžio, kiekviena detalė turi medinę rankenėlę. Žaidimas lavina logiką, vaizduotę ir smulkiąją motoriką. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų, su suaugusiųjų priežiūra. 

Dydis - 30 x 22 x 2 cm

€9.90

Dėlionė mažyliams „Transportas“ - edukacinė medinė dėlionė, kuri padės vaikui susipažinti su įvairiomis žemės, vandens ir oro transporto priemonėmis! Dėlionę sudaro pagrindas ir įvairių automobilių bei mašinų formos paveikslėliai (9 vnt.). Kiekviena detalė turi medinę rankenėlę. Žaidimas lavina logiką, vaizduotę ir smulkiąją motoriką. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų, su suaugusiųjų priežiūra. 

Dydis - 30 x 22 x 0,8 cm

€9.90

Dėlionė mažyliams „Virtuvės daiktai“ - edukacinė medinė dėlionė, kuri padės vaikui saugiai susipažinti su virtuvės daiktais ir baldais! Dėlionę sudaro pagrindas ir įvairių daiktų bei baldų formos paveikslėliai (10 vnt.). Kiekviena detalė turi medinę rankenėlę. Žaidimas lavina logiką, vaizduotę ir smulkiąją motoriką. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų, su suaugusiųjų priežiūra. 

Dydis - 30 x 22 x 1,5 cm

€9.90

Dėlionė mažyliams „Žaidimų aikštelė“ - edukacinė medinė dėlionė, kuri padės vaikui susipažinti su žaidimų pasauliu! Dėlionę sudaro pagrindas ir įvairių žaislų formos paveikslėliai (8 vnt.). Pagaminta iš medžio, kiekviena detalė turi medinę rankenėlę. Žaidimas lavina logiką, vaizduotę ir smulkiąją motoriką. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų, su suaugusiųjų priežiūra. 

Dydis - 30 x 22 x 2 cm

€9.90

Dėlionė sudaro 9 dalys. Jaunasis žaidėjas turi surasti koks gyvūnėlis ką valgo. Jeigu visi žvėreliai papietaus kaip jiems ir priklauso, dėlione bus sudėta. Jeigu nesusideda - reiškia kažkas užkando ne iš savo lėkštės! Lavina mažylių loginį mąstymą, smulkiąją motoriką, koordinaciją. Skirtas mažiesiems nuo 2 metų, prižiūrint suaugusiems. Pagaminta iš medžio.

Dydis - 18 x 18 x 1,1 cm

€11.90

Dėlionė sudaro 9 dalys. Jaunasis žaidėjas turi surasti kur koks gyvūnėlis gyvena. Jeigu visi žvėreliai nukeliavo į savo namus, dėlione bus sudėta. Jeigu nesusideda - reiškia kažkas dar tik pakeliui namo! Lavina mažylių loginį mąstymą, smulkiąją motoriką, koordinaciją. Skirtas mažiesiems nuo 2 metų, prižiūrint suaugusiems. Pagaminta iš medžio.

Dydis - 18 x 18 x 1,1 cm

€11.90
Rašyk
Skambink