Vokietija

Gaivių spalvų aromatinė lempa, skirta aliejų arba aromatinių kubelių deginimui. Pagaminta iš porceliano. Aromatinės lempos viduje dedama žvakutė, kuri savo liepsnele šildo viršutinėje lempos dalyje esantį aromatinį aliejų, kvapnaus vaško kubelį, ir skatina aromato skleidimą aplink. Tai puiki dovana besidomintiems aromaterapija ir vertinantiems namų jaukumą.

Dydis - 13 x 9 x 11 cm 

€9.90

Keramikinė rankų darbo vaza „Mangari“ papuoš interjerą ir bus puiki dovana vestuvių, įkurtuvių, metinių, gimtadienio ar kitų švenčių proga.

Išmatavimai: 9 x 17 x 50 cm

€69.90

Butelio laikiklis "Krepšininkas".

€26.90
Butelio laikiklis „Barbekiu“ nudžiugins kiekvieną medžioklės mėgėją. Skirtas įdėti ..
€25.90
Butelio laikiklis „Barbekiu“ nudžiugins kiekvieną medžioklės mėgėją. Skirtas įdėti ..
€28.90

Butelio laikiklis „Ilgai ir laimingai“ su jaunavedžių pora ir užrašu „meilė“. Smagi ir netikėta dovana vestuvių ar metinių proga.
Pagaminta iš metalo. 

Išmatavimai - 23 x 25 x 12 cm

Tinka standartiniams vyno ir šampano buteliams. 

€32.90

Būgnas „Smėlio žmogus“ - tai žinomo pasakų ir mitų veikėjo istorijomis papuoštas spalvingas būgnas su dirbtinės odos mebrana. Būgnas yra labai lengvas, o patogus, reguluojamas diržas leidžia mušti būgną ir stovint, ir žygiuojant, ir sėdint. Lavina vaiko muzikinį ritmo pajautimą, motoriką. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

Būgno aukštis - 10 cm
Skersmuo - 20 cm

€12.90

Dekoratyvinis medis „Lignum" - praktiška interjero detalė, kurią galima naudoti kaip papuošalų kabyklą. Puiki dovana sau ir artimiesiems gimtadienio, vestuvių ar įkurtuvių proga. Medis - tai harmonijos šeimoje ir aplinkoje simbolis, o metalas, iš kurio padarytas medis, simbolizuoja audrų nepalaužiamą gyvybinę jėgą ir tvirtą charakterį. 

Išmatavimai - 23 x 5 x 26 cm 

€14.90

Dekoratyvinė lėkštutė Lapas - tai universalios paskirties lėkštutė, kurią galima naudoti serviravimui, papuošalams ir kitoms smulkmenoms bei kaip žvakidę. 
Pagaminta iš dolomito.

Išmatavimai - 11 x 9 x 2 cm

€3.90 €4.90
Dovanų maišelis puikiai tiks smulkioms dovanėlėms dovanoti krikštynų, palankynų, gimta..
€1.50
Dovanų maišelis puikiai tiks smulkioms dovanėlėms dovanoti krikštynų, palankynų, gimta..
€1.50
Dovanų maišelis „Meilė“ puikiai tiks dovanoms dovanoti įsimylėjėlių dienos, gimta..
Nuo €1.50
Rašyk
Skambink