• Suši gaminimo rinkinys (5 dalys)
Naujiena

Prekės kodas: 6394SH

Turimas kiekis: Sandėlyje

Suši gaminimo rinkinys (5 dalys) - originali dovana ne tik šio patiekalo ir Japnijos kultūros mylėtojams, bet ir norintiems išmėginti naujus receptus savo virtuvėje.

Rinkinyje yra viskas, ko reikia suši gamybai: medinis šaukštas ir peilis, dvi poros valgymo lazdelių ir kilimėlis suši susukti. Supakuota medvilniniame maišelyje, tad tai ne tik originali, bet ir ekologiška dovana Jūsų draugams, artimiesiems, kolegoms.

Tai gali tapti ir originali dovana klientams, kolegoms, partneriams Kalėdų, Naujųjų metų ir kitomis progomis.

Jums pageidaujant, galime personalizuoti medinį šaukštą ant jo išgraviruojant norimą užrašą, frazę, logotipą. Norėdami tai užsakyti, pasirinkite papildomą paslaugą ir suderinkite el. paštu info@e-dovanos.lt.

€9.90

Kainos pasiūlymai užsisakantiems didesnį kiekį  

Reikalingas didesnis prekės kiekis? Kviečiame susisiekti el. paštu info@e-dovanos.lt ir pateiksime individualų pasiūlymą pagal Jūsų poreikius.     

Papildomos paslaugos

Medinių, metalinių, stiklinių, popierinių paviršių gaminiams galime pasiūlyti graviravimo bei UV spaudos paslaugas, kurios leistų daiktą personalizuoti ir pritaikyti pagal progą ir poreikius. Perkeliant logotipą, įmonės atributiką, tai gali tapti ir išskirtine verslo dovana, kuri klientams ir verslo partneriams visada primins Jūsų prekinį ženklą, teikiamas paslaugas bei kuriamą vertę.

Rašyk
Skambink