Velykoms

Velykų dovanos ir dekoracijos: margučių rideninimo loveliai, kiaušinių stoveliai, įvairios dekoracijos Jūsų šventiniam stalui.

Ekologiškos, aukštos kokybės rankų darbo žvakės, gaminamos iš 100% stearino – augalinės kilmės žaliavos išgaunamos iš palmių aliejaus. Dėl to žvakės nerūksta, yra bekvapės ir nevarva, jų gamybai nenaudojami cheminiai tirpikliai. Saugios alergiškiems ar sergantiems astma. Kad žvakė degtų geriau – netrumpinkite dagties. Niekada nepalikite degančios žvakės be priežiūros ir nelaikykite skersvėjyje. 

Degimo trukmė: 9 val.
Išmatavimai: 5 x 5 x 5 cm

*Nurodyta vienos žvakės kaina.

Jei tarp pasirinkimų nerandate norimos spalvos, teiraukitės elektroniniu paštu info@e-dovanos.lt.

€6.90

Aromatinė lempa-žvakidė su inkliuzais. Viršutinė žvakidės dalis padengta baltos spalvos glazūra, apatinę sudaro pagrindas su gėlių inkliuzais. Žvakidę galima naudoti kaip aromatinę lempa aliejų arba aromatinių kubelių deginimui. Aromatinės lempos viduje dedama žvakutė, kuri savo liepsnele šildo viršutinėje lempos dalyje esantį aromatinį aliejų, kvapnaus vaško kubelį, ir skatina aromato skleidimą aplink.

Išmatavimai - 13 x 9 x 9 cm

€15.90

Muzikinis, ritminis kiaušinio formos instrumentas vaikams nuo 3 metų. Taip pat puikus Velykinis muzikinis atributas mažiausiems. Švelnaus skambesio, patogus vaiko rankytei. Lavina vaiko muzikinius gebėjimus, ugdo kūrybiškumą, ritmo pajautimą, vysto motoriką ir koordinaciją. 

Ilgis - apie 6 cm

Rinkinį sudaro 2 vnt. 

€6.90 €7.90

Bohemiško stiliaus kvepiančios žvakės stikliniuose indeliuose. Geras pasirinkimas mėgstantiems pirkti praktiškas dovanas sau ir artimiesiems. Kvapnios žvakės atgaivins Jūsų namų atmosferą, o jas sudeginus, indelį galima panaudoti kaip žvakidę kitoms žvakėms arba papuošalų ir kitų smulkmenėlių laikymo dėžutę. Kiekvienai spalvai priklauso savo unikalus kvapas.

Dydis - 7 x 7 x 9 cm 

Kiekviena žvakė supakuota į gražią plastikinę dovanų dėžutę - galima drąsiai įteikti kaip atskirą dovaną arba pridėti kaip malonią staigmeną prie kitos :)

€8.90

Kvepiančios žvakės stikliniuose indeliuose. Geras pasirinkimas mėgstantiems pirkti praktiškas dovanas sau ir artimiesiems. Kvapnios žvakės atgaivins Jūsų namų atmosferą, o jas sudeginus, indelį galima naudoti kaip žvakidę kitoms žvakėms. Kiekvienai spalvai priklauso savo unikalus kvapas.

Dydis - 8 x 8 x 9 cm 

Kiekviena žvakė supakuota į gražią plastikinę dovanų dėžutę - galima drąsiai įteikti kaip atskirą dovaną arba pridėti kaip malonią staigmeną prie kitos :)

€6.90

Kūrybinis spalvinimo rinkinys „Margučiai“ padės linksmai ir kūrybiškai praleisti laiką su šeima belaukiant šv. Velykų.

Rinkinys susideda iš 7 skirtingais raštais abiejose pusėse graviruotų margučių, kurių kiekvienas gali tapti išskirtiniu priklausomai nuo to, kokiomis spalvomis jį išmarginsite.

Margučio išmatavimai: 7 x 4,5 cm

€3.90 €4.90
Margučių laikiklis Gaidelis – originalus puošimo elementas šventiniam stalui, ve..
€2.90
Margučių laikiklis Vištytė – originalus puošimo elementas šventiniam stal..
€2.50
Medinis magnetukas su Lietuvos trispalve „Paukštelis“ - originalus suvenyras i&sc..
€2.29
Medinis padėkliukas „Bitutės“  – praktiška dovana bičių mylėtojams, bi..
Nuo €2.90

Porcelianinė dėžutė su dangteliu „Elfas“ puikiai tiks papuošalams susidėti ar dovanoti. Tai originali dovana krikštynų, Pirmosios Komunijos, vaiko gimtadienio proga. Dėžutė yra su nuimamu dangteliu.

Dydis - 10 x 14 cm

€12.90

Porcelianinė rankų darbo skulptūrėlė „Paukštelis“ sukurs jaukumo atmosferą Jūsų namuose. Tai bus puiki dovana vestuvių, metinių ir įkurtuvių proga.

Išmatavimai: 8,5 x 11,5 x 9 cm.

€7.90
Rašyk
Skambink