Šeimos židiniai

Žvakidės - šeimos židiniai, sukursiantys jaukumo atmosferą namuose bei puikiai tiksiantys šeimos židinio perdavimo ceremonijai vestuvių metu. Rankų darbo, keramikiniai, šamoto, stikliniai šeimos židiniai vestuvėms, žvakidės vestuvių proga.

Rankų darbo keramikinė angelo skulptūra - žvakidė sukurs jaukumo atmosferą Jūsų namuose, tiks šeimos židinio perdavimo ceremonijai vestuvių metu, bus puiki dovana jaunųjų tėvams ar liudininkams, tiks dovanoti ir krikštynų, įkurtuvių, sukaktuvių proga. Skulptūros spalva – balta. 

Išmatavimai - 18 x 43 x 16 cm

Nuo €56.90

Rankų darbo keramikinė angelo skulptūra - žvakidė sukurs jaukumo atmosferą Jūsų namuose, tiks šeimos židinio perdavimo ceremonijai vestuvių metu, bus puiki dovana jaunųjų tėvams ar liudininkams, tiks dovanoti ir krikštynų, įkurtuvių, sukaktuvių proga. Skulptūros spalva – šviesi kreminė.

Išmatavimai - 22,5 x 18 x 29 cm

Nuo €39.90

Rankų darbo keramikinė angelo skulptūra - žvakidė sukurs jaukumo atmosferą Jūsų namuose, tiks šeimos židinio perdavimo ceremonijai vestuvių metu, bus puiki dovana jaunųjų tėvams ar liudininkams, tiks dovanoti ir krikštynų, įkurtuvių, sukaktuvių proga. Skulptūros spalva – šviesi kreminė.

Skulptūros dviejų tipų ir išmatavimų:
Su nuleista žvakide - 13,5 x 16 x 21,5 cm
Su pakelta žvakide - 11 x 17 x 22 cm

Nuo €26.90

Ši rankų darbo šamoto keramikos žvakidė-šeimos židinys sukurs jaukumo atmosferą Jūsų namuose bei puikiai tiks šeimos židinio perdavimo ceremonijai vestuvių metu. Tai bus puiki dovana vestuvių, sukaktuvių ar įkurtuvių proga.

Žvakidė susideda iš dviejų dalių - lėkštelės, kurios dugnas yra padengtas dailiu stiklo sluoksniu, ir akyto gaubto, pro kurį skverbiasi šviesa, degant žvakei. Lėkštutę galima bus panaudoti ir atskirai - galbūt pastatyti ant jos didesnę ar įdomesnės formos žvakę, kurios nenorėtumėte deginti po gaubtu.

Skersmuo - 14 cm
Aukštis (su lėkštute ir paukšteliais) - 18 cm 

Pagaminimo terminas iki 3 savaičių.

Nuo €39.90

Ši rankų darbo dekoratyvinė lėkštė - žvakidė yra būtinas jaukaus šeimos lizdo atributas.

Lėkštė - žvakidė yra pagaminta iš šamoto keramikos, o vidurys padengtas stiklo sluoksniu. Unikalus ir funkcionalus meno kūrinys, kuri galima bus naudoti ne tik kaip žvakidę, bet ir kaip lėkštutę smulkiems daiktams ar dekoracijoms sudėti. Labai žavinga yra lėkštutės kompozicija - dėl paukštelių pozicijos ir spalvų derinio, atrodo, tarytum paukštelių pora tupi prie mažo ir gaivaus vandens telkinio. Nereikia bijoti ir paslėpti stiklo žvake - kai įžiebs naujos šeimos židinys, paukšteliai rūpestingai stebės ir saugos meilės liepsną.

Skersmuo - 19 cm

€24.90

Ši rankų darbo dekoratyvinė lėkštė - žvakidė yra būtinas jaukaus šeimos lizdo atributas.

Lėkštė - žvakidė yra pagaminta iš šamoto keramikos, o vidurys padengtas stiklo sluoksniu. Unikalus ir funkcionalus meno kūrinys, kuri galima bus naudoti ne tik kaip žvakidę, bet ir kaip lėkštutę smulkiems daiktams ar dekoracijoms sudėti. Labai žavinga yra lėkštutės kompozicija - dėl paukštelių pozicijos ir spalvų derinio, atrodo, tarytum paukštelių pora tupi prie mažo ir gaivaus vandens telkinio.

Skersmuo - 19 cm

€26.90

Dekoratyvinė lėkštė-žvakidė su gervėmis sukurs jaukumo atmosferą Jūsų namuose bei puikiai tiks šeimos židinio perdavimo ceremonijai vestuvių metu. Tai bus puiki dovana vestuvių, sukaktuvių ar įkurtuvių proga. Neįprasto dizaino rankų darbo šeimos židinys pagamintas iš šamoto keramikos. Lėkštės dugnas yra dengtas dailiu stiklo sluoksniu, o pačią lėkštę galite pritaikyti įvairioms reikmėms - žvakei ar mieloms smulkmenoms, papuošalams sudėti. Šis tvirtas, su meile pagamintas šeimos židinys turės daug simbolinės prasmės būsimai santuokai - kad ir ji būtų tokia pat tvirta, o šeimos lizdas - apsaugotas nuo gyvenimo negandų.

Aukštis (kartu su gervėmis) - 17 cm

Lėkštės skersmuo - 18 cm

Nuo €29.90

Dekoratyvinė lėkštė-žvakidė su gervėmis sukurs jaukumo atmosferą Jūsų namuose bei puikiai tiks šeimos židinio perdavimo ceremonijai vestuvių metu. Tai bus puiki dovana vestuvių, sukaktuvių ar įkurtuvių proga. Neįprasto dizaino rankų darbo šeimos židinys pagamintas iš šamoto keramikos. Lėkštės dugnas yra dengtas dailiu melsvo stiklo sluoksniu, o pačią lėkštę galite pritaikyti įvairioms reikmėms - žvakei ar mieloms smulkmenoms, papuošalams sudėti. Šis tvirtas, su meile pagamintas šeimos židinys turės daug simbolinės prasmės būsimai santuokai - kad ir ji būtų tokia pat tvirta, o šeimos lizdas - apsaugotas nuo gyvenimo negandų.

Aukštis (kartu su gervėmis) - 17 cm

Lėkštės skersmuo - 18 cm

Nuo €29.90

Keramikinė rankų darbo žvakidė „Cerosa“ sukurs jaukumo atmosferą namuose ir bus puiki dovana vestuvių, sukaktuvių ar įkurtuvių proga. Kolekcijoje taip pat yra vaza.

Išmatavimai: 11 x 11 x 20 cm

*Žvakė nėra įtraukta į prekės kainą.

€22.90
Keramikinė rankų darbo žvakidė „Širdelė“ sukurs jaukumo atmosferą namuose ir bus ..
€12.90

Porcelianinė žvakidė - angelas. Graži ir elegantiška dovana krikštynų ar vestuvių proga.

Aukštis - 37 cm

Nuo €58.90 €64.90

Stiklinė žvakidė „Širdis“ sukurs jaukumo atmosferą namuose ir bus puiki bei praktiška dovana Šv. Valentino, vestuvių, metinių ar įkurtuvių proga. Įžiebkite liepsną savo mylimųjų širdyse. 

Dydis - 7,5 x 9 x 7 cm

*Žvakė nėra įtraukta į prekės kainą.

€5.90
Rašyk
Skambink