Naujiems mokslo metams

Dovanų idėjos naujiems mokslo metams - atminimo dovanėlės, suvenyrai rugsėjo pirmosios proga, personalizuotos nominacijos, palinkėjimų riešutai pirmokams, pradinių klasių moksleiviams, gimnazistams bei abiturientams. Personalizuotos dovanėlės moksleiviams. Dovanos mokytojui ir klasės auklėtojui.

Atminimo dovanėlė „Raktas į žinių šalį“ puikiai tiks dovanoti mokslo metų pradžio..
Nuo €1.49

Graviruoti medniai keturlapiai dobiliukai su palinkėjimais - puiki galimybė nustebinti, pasveikinti, palinkėti ar padėkoti.

Nuo €0.69

Graviruoti graikiniai riešutai su palinkėjimu - puiki galimybė nustebinti, pasveikinti, palinkėti ar padėkoti.

€0.69

Knygos skirtukas yra praktiška dovana darželinukams, moksleiviams mokslo metų pradžios, mokslo metų baigimo, gimtadienio ar kita proga. Užsakytų skirtukų rūšis parenkama atsitiktine tvarka. Neskirta vaikams iki 3-ų metų. Nėra skirta žaidimui.

Pagamintas iš natūralių medžiagų, gamybos metu tausojama gamta.

€1.20

Aromatinės sojų vaško žvakės yra gražus ir paprastas būdas nudžiuginti save ir kitus. Sojų vaškas - tai natūrali ir saugi medžiaga, todėl bus tinkamas pasirinkimas besirūpinantiems gamta, savo sveikata ir vertinantiems mažus, bet reikšmingus gyvenimo džiaugsmus. Žvakutes galima dovanoti kaip atskirą dovaną arba kaip priedą prie pagrindinės dovanos. 

Degimo trukmė: 5 - 6 val. 

Žvakes galima nusipirkti supakuotas kaip dovanėlę arba be įpakavimo. 

Nuo €1.45
Medinis vokelis pinigams – originalus būdas, norint pasveikinti ir įteikti pinigėlius vestuvių..
Nuo €5.90
Medinis vokelis pinigams – originalus būdas, norint pasveikinti ir įteikti pinigėlius vestuvių..
Nuo €5.90

Medinė pieštukinė „Pelėda“ puikiai tiks Jūsų vaiko kambariui papuošti, dovanoti mokslo metų pradžios, mokslo metų baigimo proga. Jeigu norite, kad ant pieštukinės būtų personalizacija, palinkėjimas ar kitas pasirinktas tekstas, dėl papildomo graviravimo susisiekite su e-dovanos.lt vadybininku.

Pieštukinės išmatavimai - 16 x 14 x 7 cm

€9.90

Medinė pieštukinė „Pelėdžiukai“ puikiai tiks Jūsų vaiko kambariui papuošti, dovanoti mokslo metų pradžios, mokslo metų baigimo proga. Pieštukinė gali būti natūralios spalvos arba dažyta - savo pasirinkimą nurodykite pasirinkimų skiltyje. Jeigu norite, kad ant pieštukinės būtų personalizacija, palinkėjimas ar kitas pasirinktas tekstas, dėl papildomo graviravimo susisiekite su e-dovanos.lt vadybininku.

Pieštukinės išmatavimai - 13 x 11 x 6 cm

Nuo €6.90

Spalvingos medinės vardinės kortelės su princesėmis ir princais vaiko kuprinei ar lagaminui. Ryškus ir naudingas vaikiškas aksesuaras. Pagaminta iš medžio ir kruopščiai nudažyta aukštos kokybės dažais. Dirželis - guminis, lengvai užsisega ir tvirtai laikosi. Ant kortelės galima nurodyti vardą, namų adresą, telefono numerį ir el.paštą. 

Dydis - 9 x 5 x 0,5 cm 

€2.90

Metalinis varpelis su medine lakuota rankena. Skambina garsiai, skambiai. Atrodo solidžiai, todėl tiks įvairioms progoms: rugsėjo 1-jai, vestuvėms ir kitiems renginiams, kur skambesys turi pasiekti kiekvieną ausį. 

Dydis - 9 x 16cm

€15.90

Metalinis varpelis su krištoline rankenėle. Viduje tvirtai pritvirtintas metalinis varpelis - skambina garsiai, skambiai. Rankenėlė papuošta raudonu atlasinės juostos kaspinu. Puikiai tiks vestuvėms arba sidabrinėms metinėms, kaip prabangi  ir elegantiška dovana. 

Dydis - 11,5 x 6 cm

€24.90
Rašyk
Skambink