Mokinių išleistuvėms

Įvairios atminimo dovanėlės mokinių išleistuvių, mokyklos ar darželio baigimo proga: atminimo rakteliai, nominacijos mokiniams ar mokytojams, atvirukai, medaliai, graviruoti riešutai ir kitos personalizuotos dovanėlės, priminsiančios darželį, mokyklą ar Jūsų mokytoją.

Atminimo dovanėlė „Raktas į žinių šalį“ puikiai tiks dovanoti mokslo metų pradžio..
Nuo €1.49

Graviruoti medniai keturlapiai dobiliukai su palinkėjimais - puiki galimybė nustebinti, pasveikinti, palinkėti ar padėkoti.

Nuo €0.69

Knygos skirtukas yra praktiška dovana darželinukams, moksleiviams mokslo metų pradžios, mokslo metų baigimo, gimtadienio ar kita proga. Užsakytų skirtukų rūšis parenkama atsitiktine tvarka. Neskirta vaikams iki 3-ų metų. Nėra skirta žaidimui.

Pagamintas iš natūralių medžiagų, gamybos metu tausojama gamta.

€1.20
Medinis vokelis pinigams – originalus būdas, norint pasveikinti ir įteikti pinigėlius vestuvių..
Nuo €5.90
Medinis vokelis pinigams – originalus būdas, norint pasveikinti ir įteikti pinigėlius vestuvių..
Nuo €5.90

Medinė pieštukinė „Pelėda“ puikiai tiks Jūsų vaiko kambariui papuošti, dovanoti mokslo metų pradžios, mokslo metų baigimo proga. Jeigu norite, kad ant pieštukinės būtų personalizacija, palinkėjimas ar kitas pasirinktas tekstas, dėl papildomo graviravimo susisiekite su e-dovanos.lt vadybininku.

Pieštukinės išmatavimai - 16 x 14 x 7 cm

€9.90

Medinė pieštukinė „Pelėdžiukai“ puikiai tiks Jūsų vaiko kambariui papuošti, dovanoti mokslo metų pradžios, mokslo metų baigimo proga. Pieštukinė gali būti natūralios spalvos arba dažyta - savo pasirinkimą nurodykite pasirinkimų skiltyje. Jeigu norite, kad ant pieštukinės būtų personalizacija, palinkėjimas ar kitas pasirinktas tekstas, dėl papildomo graviravimo susisiekite su e-dovanos.lt vadybininku.

Pieštukinės išmatavimai - 13 x 11 x 6 cm

Nuo €6.90

Metalinis varpelis su medine lakuota rankena. Skambina garsiai, skambiai. Atrodo solidžiai, todėl tiks įvairioms progoms: rugsėjo 1-jai, vestuvėms ir kitiems renginiams, kur skambesys turi pasiekti kiekvieną ausį. 

Dydis - 9 x 16cm

€15.90

Metalinis varpelis su krištoline rankenėle. Viduje tvirtai pritvirtintas metalinis varpelis - skambina garsiai, skambiai. Rankenėlė papuošta raudonu atlasinės juostos kaspinu. Puikiai tiks vestuvėms arba sidabrinėms metinėms, kaip prabangi  ir elegantiška dovana. 

Dydis - 11,5 x 6 cm

€24.90

Nuotraukų rėmelis-galerija, kurioje patalpinsite net keturias nuotraukas: dvi 10 x 15 cm, po vieną 10 x 10 cm ir 7,5 x 7,5 cm. Rėmeliai yra su atlenkiama kojele pastatymui. Pagaminta iš plastiko. Pateikiama gražioje kartoninėje dėžutėje, todėl puikiai tiks dovanoti.

Rėmelių išmatavimai - (PxAxG) 30 x 27 x 4,5 cm

Dėžutės išmatavimai - (PxAxG) 29,5 x 33,5 x 6,5 cm

€26.90 €29.90

Graviruota medinė padėka mokytojai - originali dovana ir būdas padėkoti mylimiems mokytojams už kantrybę, pagalbą ir suteiktas žinias per mokslo metus. Ši padėka puikiai tiks įteikti išleistuvių, paskutinio skambučio proga ir bus simbolinis suvenyras, priminsiantis mokytojai ar mokytojui apie smagias akimirkas su auklėtiniais jų mokslo ir pažinimo kelionės mokykloje metu. Taip pat tai ši padėka gali būti naudojama kaip sveikinimo atvirukas mokytojai - ant lentos ar pagrinduko galime išgraviruoti norimą sveikinimą.

Padėka gali būti su mūsų siūlomo teksto idėja arba Jūsų pasirinktu tekstu - norimą variantą nurodykite pasirinkimų skiltyje, o tekstą pateikite užsakymo komentare.

Padėkos pagrindo išmatavimai: 9 x 14 cm

Juodos lentos išmatavimai: 4,8 x 7,2 cm

Bendras padėkos aukštis: 7,8 cm

€9.90

Porcelianinis varpelis su paukšteliu - tai gražus vestuvių atributas ir puiki dovana jaunavedžiams vestuvių proga. Varpelio forma pagaminta iš porceliano, pats varpelis (perlo imitacijos karoliukas) pririštas atlasine juostele, skamba gerai ir garsiai. 

Dydis - 10,5 x 7 x 7 cm

€5.90
Rašyk
Skambink