Joninėms

Ieškote simbolinės dovanos Jonui ar Janinai? Joninių proga jiems siūlome įteikti vardines dovanas ar suvenyrus - medalius, ženkliukus, papuošti mėgstamą pyragą ar užkandį smeigtuku su vardu, arba padovanoti praktišką suvenyrą - puodelio padėkliuką, dekoruotą paparčio lapais. Jeigu turite kitų idėjų Joninių šventei - susisiekite su mumis ir kūrybiškai išpildysime Jūsų norus bei padėsime nustebinti mylimus Joną ir Janiną!

Medinis medalis Joninių proga bus smagi dovana Jonui ar Janinai. Medalis atrodo tarsi supintas ąžuolo vainikas - jau nuo senų laikų buvo tikima, kad jis atneša stiprybę. Medalis bus ne tik personalizuota dovana, bet ir smagus šventės fotosesijos akcentas ar apdovanojimas Jonams. Papildomai galite užsisakyti ir trispalvę ar atlasinę juosteles medaliui kabinti - tai nurodykite užsakymo pasirinkimų skiltyje.

Medalio išmatavimai: 9 x 9 cm

 

 

Nuo €1.90
Medinis padėkliukas su paparčio motyvais „Janinai“ – praktiška ir originali..
€2.90
Medinis padėkliukas su paparčio motyvais „Jonui“  – praktiška ir origi..
€2.90

Medinė dekoracija-smeigtukas Joninių proga - originali dovana Janinai. Smeigtukas tinka gėlių puokštei ar mėgstamiems kepiniams, pyragams puošti, tad tai bus ne tik personalizuota dovana, bet ir smagus šventės stalo ar fotosesijos akcentas.

Bendras dekoracijos aukštis: 22 cm (smeigtuko ilgis - 7 cm)

Plotis: 20 cm

 

 

€7.90

Medinė dekoracija-smeigtukas Joninių proga - originali dovana Jonui. Smeigtukas tinka gėlių puokštei ar mėgstamiems kepiniams, pyragams puošti, tad tai bus ne tik personalizuota dovana, bet ir smagus šventės stalo ar fotosesijos akcentas.

Bendras dekoracijos aukštis: 22 cm (smeigtuko ilgis - 7 cm)

Plotis: 20 cm

 

 

€7.90

Ažūrine širdele su inicialu arba skaičiumi galima papuošti dovana kiekvienai progai. Tai paprastas ir gražus būdas personalizuoti dovanėlę ir suteikti jai šilumos bei žavesio. Širdeles galima kombinuoti pagal poreikį - derinti skirtingus stilius arba surinkti ištisą palinkėjimą. 

Dydžiai:
Ažūrinė širdelė su inicialu - 3,5 x 3 cm
Ažūrinė širdelė - 4 x 3,5 cm
Širdelė „Su meile...“ - 3 x 3,5 cm

Nuo €0.70

Medinis ąžuolo lapelis su palinkėjimu yra graži atminimo dovana, kuria galima nudžiuginti savo artimuosius, kolegas ar šventės svečius. Ąžuolas - tai vienas iš įspūdingiausių Lietuvos medžių, simbolizuojantis stiprybę bei ilgaamžiškumą. Tą pačią mintį perteikia ir dovanojamas lapelis - tegu palinkėjimai pildosi ir trunka tiek, kiek tik geba augti ir žaliuoti didžiausi ir seniausi mūsų ąžuolai.

Lapelio dydis - 3,7 x 2 cm

Nuo €0.55
Rašyk
Skambink