Prekių apmokėjimas / pristatymas / grąžinimas

APMOKĖJIMAS UŽ PREKES

Už prekes galima atsiskaityti bankiniu pavedimu, kurjeriui prekių pristatymo metu.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS 

Prekes pristatome visoje Lietuvoje.

Esančios sandėlyje prekės paruošiamos ir pristatomos per 1-3 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo. Esant didesnei užsakymo pristatymo skubai, nurodykite tai komentarų skiltyje ir mes paruošime bei pristatysime Jūsų siuntą reikiamu laiku. Kuomet prekes gauti būtina labai skubiai, pasirinkus kurjerio paslaugą, Vilniuje bei į didžiuosius miestus yra galimybė pristatyti ir tą pačią užsakymo apmokėjimo ar kitą dieną.

Individualių užsakymų gamyba paprastai trunka 1-5 dienas. Tam, kad prekes gautumėte Jums reikiamu laiku, rekomenduojame teikiant užsakymą nurodyti kada Jums yra reikalingos užsakytos prekės - tam laikui ir pagaminsime bei pristatysime.

Prekės pristatomos jūsų nurodytu pristatymo adresu, tiesiogiai Jums arba į DPD Pickup siuntų terminalus (paštomatus).

Prieš pristatydamas siuntinį Jūsų adresu kurjeris susisieks su Jumis ir suderins pristatymo laiką (prekės pristatomos darbo dienomis 8-18 val.).

Visos siuntos DPD Pickup siuntų terminaluose saugomos 5 dienas. Siunta bus saugoma 5 dienas nuo to momento, kai siuntos gavėjas gauna SMS žinutę su durelių PIN kodu.

Ką turėtumėte žinoti?

  • Kai siunta įdedama į paštomatą, Gavėjas gauna SMS žinutę su durelių PIN kodu ir data bei tikslia valanda iki kada bus saugoma siunta. 
  • Neatsiėmus siuntos per 5 dienas ji išimama iš paštomato ir grąžinama siuntėjui.

Jei  gavę elektroniniu paštu mūsų pranešimą apie užsakymo būsenos atnaujinimą į "Išsiųsta" per 24 val. negausite vežėjo SMS žinutės su paštomato durelių PIN kodu arba nesulauksite užsakytų prekių, nedelsdami susisiekite su mumis ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų užsakytų prekių pristatymas būtų kuo skubiau įvykdytas.

Pristatymo paslaugų kainoraštis:

1. Nemokamai - prekes pristatant į DPD siutų terminalus, prekių užsakymo vertei easant ne mažesnei kaip 30 eurų. Mažesnės nei 30 eurų vertės prekių pristatymo kaina į DPD siutų taškus - 1,99 eurų.

2. Nemokamai - prekes pristatant į Jūsų pasirinktą vietą Lietuvoje, prekių užsakymo vertei esant ne mažesnei kaip 50 eurų. Mažesnės nei 50 eurų vertės prekių pristatymo kaina  - 3,99 eurų.*
   * prekių pristatymas į Kuršių Neriją vykdomas per autobusų siuntų tarnybą (būtina suderinti su vadybininku).

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Norėdamas grąžinti ar pakeisti prekę(-es), Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturioliką) darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos. Prieš tai būtina informuoti Pardavėją el. paštu info@e-dovanos.lt ir laiške nurodyti užsakymo numerį, kokią prekę pageidaujate grąžinti ar pakeisti bei kokios yra grąžinimo/keitimo priežastys.

Per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos Pirkėjas gali:

  • pasikeisti prekę į kitą tinkamą;
  • grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.

Pirkėjui grąžinant/keičiant  prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos/nenuplėštos etiketės).

 

Pirkėjas, norėdamas keisti ar grąžinti prekę, turi ją siųsti registruota siunta į MB "Adprintus" buveinę, esančią Savanorių pr.1,  LT-03116 Vilniuje. Prie siuntos pridėti laisvos formos prašymą (galima atsiųsti ir skenuotą), kuriame nurodytas užsakymo numeris, prekės keitimo/grąžinimo priežastis, į kokią prekę norima keisti ar į kokią banko sąskaitą norima gauti grąžinamus pinigus.

  • Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko aukščiau išvardintos prekių grąžinimo tvarkos.
  • Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekę, Pardavėjas įsipareigoja priimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.
  • Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neįskaitant kainos už pristatymą.

Pastaba: grąžinant ar keičiant kokybiškas ir Pirkėjo užsakymą atitinkančias prekes, prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Taip pat nėra gražinami už pristatymą sumokėti pinigai.

Prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

 
Rašyk
Skambink