• Pasagėlė su palinkėjimu

Prekės kodas: med_pasag1

Turimas kiekis: Sandėlyje

Gamintojas: Aspectus Novus (Lietuva)

Graviruota medinė pasagėlė su palinkėjimu - puiki galimybė nustebinti, pasveikinti, palinkėti ar padėkoti įvairiausiomis progomis: gimtadieniui, jubiliejui, vestuvėms ar mokyklos baigimui, išleistuvėms. Pasagėlė gali būti pakabinama arba tapti magnetuku, priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo. Pasagėlės išmatavimai: 6 x 5 cm

€1.49
Perkant 20 arba daugiau kaina tik €1.29
Perkant 40 arba daugiau kaina tik €1.09

Pasaga nuo seno laikoma sėkmės, gerovės simboliu.  Mūsų siūlomos medinės pasagėlės yra dviejų tipų - nukreiptos žemyn arba į viršų.

Į viršų nukreipta pasagėlė simbolizuoja laimės sklidinus namus, o žemyn - linki, kad laimė lietųsi virš Jūsų.

Pasagėlė gali būti su Jūsų pasirinktu tekstu - palinkėjimu ant pasagėlės ir ilgesniu sveikinimo ar padėkos tekstu and centre esančio dobiliuko (vidutiniškai telpa 5-6 žodžiai).

Norimą tekstą graviravimui ant dobiliuko ir palinkėjimo pasirinkimą nurodykite pasirinkimų skiltyje esančiame teksto laukelyje. Palinkėjimai gali būti lietuvių, anglų, rusų, lenkų ar kitomis kalbomis. Palinkėjimai gali būti iš mūsų siūlomų arba jūsų pasirinkti (norėdami ant pasagėlės savo teksto - prie palinkėjimų skilties nurodykite "pasirinktas tekstas" ir patikslinkite jį komentare).

Rašyk
Skambink