Vazos ir lėkštės

Kokybiškos stiklinės, krištolinės, keramikinės ir porcelianinės vazos ir lėkštės.

Prabangi, subtiliai į viršų platėjanti vaza "Laurus", papuošta spalvingų lapų raštu.

€86.90

Keramikinė rankų darbo vaza „Mangari“ papuoš interjerą ir bus puiki dovana vestuvių, įkurtuvių, metinių, gimtadienio ar kitų švenčių proga.

Išmatavimai: 9 x 17 x 50 cm

€69.90

Ši rankų darbo dekoratyvinė lėkštė - žvakidė yra būtinas jaukaus šeimos lizdo atributas.

Lėkštė - žvakidė yra pagaminta iš šamoto keramikos, o vidurys padengtas stiklo sluoksniu. Unikalus ir funkcionalus meno kūrinys, kuri galima bus naudoti ne tik kaip žvakidę, bet ir kaip lėkštutę smulkiems daiktams ar dekoracijoms sudėti. Labai žavinga yra lėkštutės kompozicija - dėl paukštelių pozicijos ir spalvų derinio, atrodo, tarytum paukštelių pora tupi prie mažo ir gaivaus vandens telkinio. Nereikia bijoti ir paslėpti stiklo žvake - kai įžiebs naujos šeimos židinys, paukšteliai rūpestingai stebės ir saugos meilės liepsną.

Skersmuo - 19 cm

€24.90

Keramikinė rankų darbo lėkštė „Bianco" yra praktiška ir originali stilingų namų puošmena. Lėkštės spalva - balta, su rudos ir juodos spalvos ornamentu, puošiančiu lėkštės kraštus. 
Kolekcijoje taip pat yra vazos. 

Išmatavimai - 42 x 14 x 2,5 cm 

€18.90 €22.90

Keramikinė lėkštė „Brazil" papuoš interjerą ir bus puiki dovana vestuvių, įkurtuvių, metinių ir kitų švenčių proga. Kolekcijoje taip pat yra vazos.

Išmatavimai - 26 x 3 x 16,5 cm

€24.90

Keramikinė lėkštė „Cerose" - tai stilinga ir prabangi dovana namams. Puikiai tiks dovanoti vestuvių, jubiliejaus, įkurtuvių ir kitų švenčių proga. Kolekcijoje taip pat yra vaza ir žvakidė. 

Dydis - 40 x 5 x 14 cm

€36.90

Keramikinė rankų darbo lėkštė „Gyvenimo medis" papuoš interjerą ir bus puiki dovana vestuvių, krikštynų, įkurtuvių, sukaktuvių ar kitų švenčių proga.

Išmatavimai: 3 x 27,5 cm.

€39.90

Keramikinė rankų darbo lėkštė „Lapas" yra puikus pasirinkimas minimalistiniam, šiuolaikiniam interjerui. Pagaminta iš keramikos. Iš viršaus padengta ryškios baltos spalvos glazūra, iš apačios - metalizuota danga. Yra apsauga nuo paviršių braižymo - galima statyti ant stiklinio ar medinio paviršiaus. 

Išmatavimai - 27 x 19 x 3,5 cm 

€18.90

Keramikinė rankų darbo lėkštė „Legno“ yra įdomus pasirinkimas mėgstantiems natūralias medžiagas ir spalvas. Lėkštė pagaminta iš keramikos, tačiau jos spalva ir dizainas primena medį. 
Kolekcijoje taip pat yra vazos. 

Išmatavimai - 30 x 21 x 3 cm

€19.90

Keramikinė rankų darbo lėkštė „Lucente" papuoš interjerą ir bus puiki dovana vestuvių, įkurtuvių, metinių ir kitų švenčių proga. Kolekcijoje taip pat yra vazos.

Išmatavimai: 13,5 x 30,5 x 2,5 cm

€22.90 €29.90

Keramikinė lėkštė „Manaos" papuoš interjerą ir bus puiki dovana vestuvių, įkurtuvių, metinių ir kitų švenčių proga. Kolekcijoje taip pat yra vaza ir žvakidė. 

Dydis - 33,5 x 4 x 14,5 cm

€16.90

Keramikinė rankų darbo lėkštė „Mangari" papuoš interjerą ir bus puiki dovana vestuvių, jubiliejaus, įkurtuvių, metinių ir kitų švenčių proga. Kolekcijoje taip pat yra vazos ir žvakidės.

€22.90
Rašyk
Skambink