Cukrinės ir druskinės

Originalaus dizaino, įvairių formų ir dydžių indai biriems produktams - cukrui, druskai, prieskoniams. Aukštos kokybės porceliano ir keramikos gaminiai Jūsų stilingai ir patogiai virtuvei. 

Akmens masės cukrinė. Rinkinio išmatavimai 12 x 12 x 11,5 cm. Kolekcija Alice. Tinkama sąlyči..
€8.90

Cukrinė

€10.90

Cukrinės ir indelio pienui rinkinys

€14.90
Itališko dizaino širdelės formos druskinė ir pipirinė. Pagaminta iš porceliano..
€8.90 €11.90

Automobilių formos druskinė ir pipirinė. Pagaminta iš porceliano. Druską ir kitus prieskonius galima įberti per apačioje esančią skylutę, kuri uždaroma guminiu kamščiu. 

Dydis - 8 x 4,5 x 5 cm

€18.90 €22.90

Originalaus dizaino druskinė ir pipirinė yra ne tik funkcionalūs pagalbininkai virtuvėje, bet ir įdomi interjero detalė. 

Žvaigždės dydis - 7,5 x 7,5 cm 
Kriauklės dydis - 7 x 8 cm 

Rinkinį sudaro vieną jūros žvaigždė ir viena kriauklė. 

€12.90
Itališko dizaino druskinė ir pipirinė - mieli, bandantys apsikabinti vaiduokliukai. Su bambuk..
€6.90 €9.90

Originalaus dizaino keramikinis indelis prieskoniams, su dangteliu. Galima naudoti druskai, pipirams, kitiems prieskoniams. Puikus pasirinkimas, jeigu ieškote kažko originalaus ir stebinančio. Kolekcijoje yra daugiau prekių (sviestinės, mažesnės talpos indeliai, lėkštutės). 

Dydis - 10 x 5,5 cm 

€5.90

Mažas stiklinis indelis prieskoniams su kamščiu ir mediniu šaukšteliu. Įdomaus dizaino, patogus naudoti. 

Dydis - 7 x 5 cm 

€2.90

Originalaus dizaino keramikinis indelis prieskoniams, su dangteliu. Galima naudoti druskai, pipirams, kitiems prieskoniams. Puikus pasirinkimas, jeigu ieškote kažko originalaus ir stebinančio. Kolekcijoje yra daugiau prekių (sviestinės, didesnės talpos indeliai, lėkštutės). 

Dydis - 7 x 5,5 cm 

€4.90

Spalvingu gėlių raštu išmarginta porcelianinė cukrinė padės sukurti jaukią atmosferą kavos pertraukai su artimaisiais. Fiori kolekcijoje kartu rasite ir lėkštes, dubenėlius, puodelius, indą grietinėlei, stalo servetėles, kurie įneš naujų spalvų stalo serviravimui ir dekorui. Visi šios kolekcijos indai dekoruoti švelniais atspalviais ir atrodo tarsi būtų nutapyti akvarele.

Talpa - 250 ml

€9.90

Balta subtiliais raštais dekoruota porcelianinė cukrinė.

Talpa - 260 ml

€9.90
Rašyk
Skambink