Įvairūs

Įvairios prekės namams

Dekoratyvinis gaublys, kuris taps puikia dovana rugsėjo 1-ios ar gimtadienio proga. Gaublys yra vidutinio dydžio, todėl neužims daug vietos ant stalo ar spintelės. 

Išmatavimai - 13 x 13 x 27 cm

€19.90

Dekoratyvinė lėkštutė Lapas - tai universalios paskirties lėkštutė, kurią galima naudoti serviravimui, papuošalams ir kitoms smulkmenoms bei kaip žvakidę. 
Pagaminta iš dolomito.

Išmatavimai - 11 x 9 x 2 cm

€3.90 €4.90

Keramikinė, originalaus dizaino ir ryškių spalvų dėžutė įvairioms virtuvės reikmėms. Tinka biriems produktams (cukrui), sausainiams, saldainiams ir kitiems produktams. Iš vidaus ir išorės dėžutė padengta glazūra, o dangtelis papuoštas dailiais puodeliais ir arbatinuku. Turi dviejų spalvų variacijas - žalsvos, turkio spalvos ir geltonos. 

Aukštis - 10 cm (su dangteliu - 16 cm)
Skersmuo - 10 cm

€12.90

Keramikinė, originalaus dizaino ir ryškių spalvų dėžutė įvairioms virtuvės reikmėms. Tinka biriems produktams (cukrui), sausainiams, saldainiams ir kitiems produktams. Iš vidaus ir išorės dėžutė padengta glazūra, o dangtelis papuoštas dailiu puodeliu, grafinu ir gražiai apskrudusiu kruasanu. Paminėtas grafinas yra tuščiaviduris, todėl dėžutę galima paversti tikra menine kompozicija, įstačius kelias dekoratyvines gėlytes. Turi dviejų spalvų variacijas - žalsvos, turkio spalvos ir geltonos. 

Aukštis - 14 cm (su dangteliu - 21 cm)
Skersmuo - 11 cm

€19.90
Dėžutė su dangteliu „Angelai“ puikiai tiks papuošalams susidėti ar dovanoti. Tiks..
€9.90 €11.90

„Pyragaitis“ - tai medinė, baltos spalvos dėžutė skirta papuošalų ir kitų smulkmenų laikymui. Dangtelyje yra vieta nuotraukai, kurią įdėti labai paprasta - kaip ir į klasikinį nuotraukų rėmelį. Dėžutė be skyrių.  

Išmatavimai - 15 x 14,5 x 7 cm
Vieta nuotraukai - 9 x 9 cm 

€14.90
Dėžutė „It's a boy“/ „It's a girl“ puikiai tiks palinkėjimams sudėti..
€9.90 €11.90

Himalajų druska garsėja visame pasaulyje teigiamu poveikiu žmogaus savijautai. Ir ne vien maistinė druska, kuria pagardiname valgius, bet ir mineralinės lempos. Jos yra ne tik jaukios interjero dekoracijos, bet ir turi praktinį pritaikymą. Pagrindinis tokių šviestuvu privalumas - oro valymas. Šiluma stimuliuoja chemines reakcijas, kurios atsakingos už patogeninių organizmų šalinimą iš oro. Tai gali pagerinti miegą, teikia atpalaiduojantį poveikį, padeda neutralizuoti nemalonius kvapus. Mineralas yra oranžinės - persikinės spalvos, o pagrindas pagamintas iš medžio. Rinkinyje yra lemputė ir laidas. 

Lempos svoris - 2-3 kg

€12.90 €15.90
Arbatos ar kavos gėrimas nuo šiol taps tikru malonumu. O šis kreidinis puodelis su kas..
€6.90
Rankų darbo medinė krikšto dėžė skirta atminimo dovanėlėms, palinkėjimų knygai, krikšt..
Nuo €34.90

Ekologiškos rankų darbo krikšto žvakės yra įvairių spalvų – siūlome baltą, kreminę, rausvą, melsvą. Jos gali būti su pasirinktu dailiu vardo, krikšto datos užrašymu bei dėžute. Kartu su žvake galite įsigyti ir originalų, rankų darbo papuošimą – žvakės sijonėlį.

Žvakės išmatavimai: 1,8 x 40 cm, forma – apvali arba kvadratinė.

Darydami užsakymą, pastabų skiltyje patikslinkite žvakės formą, užrašymą ar norimą papuošimo spalvą.

Nuo €5.90

Krištolinių dėžučių kolekcija su pasidabruotomis dekoracijomis. Dėžutės dangtelis pilnai nuimamas. Tinka smulkiems papuošalams (apyrankėms, žiedams, auskarams). Praktiška ir skoninga dovana vestuvių, krikštynų, pirmosios komunijos ar metinių proga. 

Dydis - 6 x 6 x 3,5 cm
Dėžutės gylis - 2 cm

Nurodyta 1 vnt. kaina

€24.90
Rašyk
Skambink