Dekoro elementai

Dekoro elementai Jūsų namams

Akmenys su aukso spalvos zodiakų ženklais - universali dovana kiekvienam ir kiekvienai progai. Naudojama kaip interjero dekoracija. 

Vieno akmenuko dydis - apie 6 x 4,5 cm

Nurodyta 1 vnt. kaina. 

€2.50

Dekoratyvinis medis „Lignum" - praktiška interjero detalė, kurią galima naudoti kaip papuošalų kabyklą. Puiki dovana sau ir artimiesiems gimtadienio, vestuvių ar įkurtuvių proga. Medis - tai harmonijos šeimoje ir aplinkoje simbolis, o metalas, iš kurio padarytas medis, simbolizuoja audrų nepalaužiamą gyvybinę jėgą ir tvirtą charakterį. 

Išmatavimai - 23 x 5 x 26 cm 

€14.90

Dekoratyvinė lėkštutė Lapas - tai universalios paskirties lėkštutė, kurią galima naudoti serviravimui, papuošalams ir kitoms smulkmenoms bei kaip žvakidę. 
Pagaminta iš dolomito.

Išmatavimai - 11 x 9 x 2 cm

€3.90 €4.90

„Pyragaitis“ - tai medinė, baltos spalvos dėžutė skirta papuošalų ir kitų smulkmenų laikymui. Dangtelyje yra vieta nuotraukai, kurią įdėti labai paprasta - kaip ir į klasikinį nuotraukų rėmelį. Dėžutė be skyrių.  

Išmatavimai - 15 x 14,5 x 7 cm
Vieta nuotraukai - 9 x 9 cm 

€14.90
Dėžutė-knyga „Bučinys“ puošta Gustavo Klimto piešiniu taps nuostabia dovan..
Nuo €16.90

Himalajų druska garsėja visame pasaulyje teigiamu poveikiu žmogaus savijautai. Ir ne vien maistinė druska, kuria pagardiname valgius, bet ir mineralinės lempos. Jos yra ne tik jaukios interjero dekoracijos, bet ir turi praktinį pritaikymą. Pagrindinis tokių šviestuvu privalumas - oro valymas. Šiluma stimuliuoja chemines reakcijas, kurios atsakingos už patogeninių organizmų šalinimą iš oro. Tai gali pagerinti miegą, teikia atpalaiduojantį poveikį, padeda neutralizuoti nemalonius kvapus. Mineralas yra oranžinės - persikinės spalvos, o pagrindas pagamintas iš medžio. Rinkinyje yra lemputė ir laidas. 

Lempos svoris - 2-3 kg

€12.90 €15.90

"Irislights" šviečianti girlianda pasižymi minimalistiniu dizainu ir švediška kokybe. Padės sukurti stilingą ir jaukią atmosferą Jūsų namuose. Galimi įvairūs spalvų deriniai. Puoškite palangę, lentyną, vazą, veidrodį, sukurkite nuostabų dekorą ant sienos. Girliandą sudaro 20 LED lempučių, ant kurių maunami medvilniniai rankų darbo kamuoliukai.

Laido ilgis - 2,9 m

€31.90 €32.90

Porcelianinis varpelis su paukšteliu - tai gražus vestuvių atributas ir puiki dovana jaunavedžiams vestuvių proga. Varpelio forma pagaminta iš porceliano, pats varpelis (perlo imitacijos karoliukas) pririštas atlasine juostele, skamba gerai ir garsiai. 

Dydis - 10,5 x 7 x 7 cm

€5.90

Originali porcelianinė lėkštė kriauklės formos gali būti naudojama papuošalų ir kitų smulkių daiktų laikimui. Lėkštė pagaminta iš porceliano ir padengta iš vidaus šviesios žydros spalvos glazūra su kristalų imitacija. 

Dydis - 18,5 x 7 x 14,5 cm

€12.90

Porcelianinė lėkštutė kriauklės formos gali būti naudojama papuošalų ir kitų smulkių daiktų laikimui. Lėkštutė pagaminta iš porceliano ir padengta iš vidaus šviesios žydros spalvos glazūra su kristalų imitacija. 

Dydis - 11 x 9 x 2 cm

€6.90

Skulptūra „Amžiams“ - tai graži ir prasminga dovana vestuvių ir metinių, sukaktuvių proga. Medis ir metalas yra stiprus derinys, simbolizuojantis gyvybinę jėgą ir tvirtumą, moterišką ir vyrišką pradą, priešingybes, kurios sukuria harmoniją. 

Išmatavimai - 30 x 7,5 x 7,5 cm 

€24.90

Įdomi ir simboliška bronzos spalvos statulėlė „Meilės šokis“. Statula vaizduoja apsikabinusius gyvenimo šokio partnerius - vyrą ir moterį, kurie tvirtai susikibę laiko vienas kitą. Tvirtus meilės saitus simbolizuoja ne tik pats apsikabinimas, bet ir gerai įžiūrima bei atpažįstama širdies forma, suformuojama moters garbanų ir pakeltos kojos. Atkreipkime dėmesį ir į medžiagą - polireziną, kuris pasižymi ypatingu tvirtumu ir ilgaamžiškumu.

Padovanokite šią nuostabią dovaną tiems, kurie kartu perėjo ugnį ir vandenį, arba tiems, kurie tik ruošiasi šiai kelionei, ir būsite nustebinti, kiek dar užslėptų meilės ženklų jie atras. Statulėlė „Meilės šokis“ yra graži ir prasminga dovana vestuvių arba metinių proga. 

Dydis - 16 x 30 x 9,5 cm

€36.90
Rašyk
Skambink