Dekoro elementai

Dekoro elementai Jūsų namams

Keramikinė žvakidė "Toledo" - juoda su sidabrine spalvomis persipynusi interjero detalė papuoš bet kurį Jūsų namų kampelį bei puikiai ,,priglaus" nedideles žvakutes. Kolekcijoje dar ovali bei vertikalios formos platėjanti vazos.
Matmenys: skersmuo - 9,50 cm, aukštis - 8 cm

€8.90

Akmenys su aukso spalvos zodiakų ženklais - universali dovana kiekvienam ir kiekvienai progai. Naudojama kaip interjero dekoracija. 

Vieno akmenuko dydis - apie 6 x 4,5 cm

Nurodyta 1 vnt. kaina. 

€2.50

Aromatinės lempos "Miesto žiburiai" - skirtingų raštų ir formų aromatinės lempos, skirtos aliejų arba aromatinių kubelių deginimui. Aromatinės lempos viduje dedama žvakutė, kuri savo liepsnele šildo viršutinėje lempos dalyje esantį aromatinį aliejų, kvapnaus vaško kubelį, ir skatina aromato skleidimą aplink. Tai puiki dovana besidomintiems aromaterapija ir vertinantiems namų jaukumą. Pagaminta iš porceliano.

Aukštis - 10 cm
Skersmuo - 11 cm

Nurodyta 1 vnt. kaina

€11.90

Dekoratyvinis gaublys, kuris taps puikia dovana rugsėjo 1-ios ar gimtadienio proga. Gaublys yra vidutinio dydžio, todėl neužims daug vietos ant stalo ar spintelės. 

Išmatavimai - 13 x 13 x 27 cm

€19.90

Dekoratyvinis medis „Lignum" - praktiška interjero detalė, kurią galima naudoti kaip papuošalų kabyklą. Puiki dovana sau ir artimiesiems gimtadienio, vestuvių ar įkurtuvių proga. Medis - tai harmonijos šeimoje ir aplinkoje simbolis, o metalas, iš kurio padarytas medis, simbolizuoja audrų nepalaužiamą gyvybinę jėgą ir tvirtą charakterį. 

Išmatavimai - 23 x 5 x 26 cm 

€14.90

Dekoratyvinė lėkštutė Lapas - tai universalios paskirties lėkštutė, kurią galima naudoti serviravimui, papuošalams ir kitoms smulkmenoms bei kaip žvakidę. 
Pagaminta iš dolomito.

Išmatavimai - 11 x 9 x 2 cm

€3.90 €4.90

Dekoratyvinę širdelę galima naudoti kaip šventinį atributą ar dovanoti kaip mažą simbolinę dovaną vestuvių, sukaktuvių, Šv. Valentino dienos proga. Pagaminta iš keramikos ir padengta baltos spalvos glazūra. 

Dydis - 6,5 x 2,5 cm

€3.90

„Pyragaitis“ - tai medinė, baltos spalvos dėžutė skirta papuošalų ir kitų smulkmenų laikymui. Dangtelyje yra vieta nuotraukai, kurią įdėti labai paprasta - kaip ir į klasikinį nuotraukų rėmelį. Dėžutė be skyrių.  

Išmatavimai - 15 x 14,5 x 7 cm
Vieta nuotraukai - 9 x 9 cm 

€14.90

Himalajų druska garsėja visame pasaulyje teigiamu poveikiu žmogaus savijautai. Ir ne vien maistinė druska, kuria pagardiname valgius, bet ir mineralinės lempos. Jos yra ne tik jaukios interjero dekoracijos, bet ir turi praktinį pritaikymą. Pagrindinis tokių šviestuvu privalumas - oro valymas. Šiluma stimuliuoja chemines reakcijas, kurios atsakingos už patogeninių organizmų šalinimą iš oro. Tai gali pagerinti miegą, teikia atpalaiduojantį poveikį, padeda neutralizuoti nemalonius kvapus. Mineralas yra oranžinės - persikinės spalvos, o pagrindas pagamintas iš medžio. Rinkinyje yra lemputė ir laidas. 

Lempos svoris - 2-3 kg

€12.90 €15.90

Paukštelio skulptūrėlė „Claire“ yra pagaminta iš keramikos - paukštelis dengtas baltos spalvos glazūra bei tartum ,,apsirengęs" šviesiai rusvos spalvos rūbu su baltais taškeliais. Skulptūrėlė bus puiki interjero detalė Jūsų namuose bei miela dovana mylimiausiems žmonėms.

Išmatavimai: 8.5 x 16 x 10 cm.

€9.90

Statulėlę paukštį ,,Brunastro" tiks dovanoti pačiomis įvairiausiomis progomis: vestuvių, įkurtuvių, gimtadienio ir kitomis. Keramikos dirbinys, dekoruotas glazūra. Darydami užsakymą komentarų skiltyje būtinai įrašykite kokio paukštelio pageidaujate - pritūpusio ar stovinčio.

Aukštis: 10 cm. 

€11.90

Keraminė vaza ,,Toledo" - modernaus dizaino, ovalios formos, juoda su sidabrine spalvomis persipynusi interjero detalė papuoš bet kurį Jūsų namų kampelį. Kolekcijoje dar vertikalios formos platėjanti vaza bei žvakidė.
Išmatavimai: 25 x 23 x 6 cm

€26.90
Rašyk
Skambink