• Medinis angeliukas
  • Medinis angeliukas
  • Medinis angeliukas

Prekės kodas: medin_angel

Turimas kiekis: Sandėlyje

Gamintojas: Aspectus Novus (Lietuva)

Medinis angeliukas - tai graži ir šilta atminimo dovanėlė įvairiausioms progoms. Dovanokite kaip atskirą dovaną arba kaip priedą prie pagrindinės. Angeliukas gali būti su mūsų pasiūlytu palinkėjimu arba Jūsų pasirinktu tekstu. Užrašai gali būti lietuvių, anglų, rusų, lenkų ar kitomis kalbomis. Pasinaudokite galimybe parinkti ne tik angeliuko žodžius, bet ir papildomas funkcijas - pridėti magnetuką arba auksinius siūlus ar atlasinę juostelę.

Angeliuko dydis - 9,5 x 10 cm

€1.40
Perkant 5 arba daugiau kaina tik €1.20
Perkant 10 arba daugiau kaina tik €1.00

Reikia pagalbos darant užsakymą?
Punktų pildymo tvarka:

1. Išsirinkite ar norite graviravimo iš vienos pusės, iš abiejų ar be teksto. Atkreipkite dėmesį, kad pasirinkus dvipusį graviravimą, iš abiejų pusių bus tas pats tekstas. Jeigu norėtumėte, kad tekstai būtų skirtingi (pavyzdžiui, palinkėjimas iš vienos pusės, kam / nuo ko - iš kitos), susisiekite su mumis el. paštu info@e-dovanos.lt arba telefonu +370 (5) 210 4046.

2. Nepamirškite pažymėti kokio formato bus tekstas - palinkėjimas ar Jūsų pasirinktas tekstas. Jeigu pažymėjote „Palinkėjimas iš sąrašo“, išsirinkite norimą iš pateikto sąrašo. Jeigu pažymėjote „Jūsų pasirinktas tekstas“, įrašykite savo tekstą ar palinkėjimą į atitinkamą langelį. Tekstas gali būti sudarytas iš 1-5 žodžių.

3. Papildomai galite pridėti magnetuką arba pasirinkti juostelės užrišimą. Juostelės spalvą galite įrašyti kaip pastabą į „Jūsų pasirinktas tekstas“ langelį arba nurodyti komentaruose apmokėjimo/siuntimo būdo pasirinkimo etape.

Rašyk
Skambink