• Medaus rinkinys su šaukšteliu
Naujiena

Prekės kodas: 6440MED

Turimas kiekis: Sandėlyje

Medaus rinkinys su mediniu šaukšteliu - originali dovana įvairiomis progomis: pradžiugins tiek šaltuoju metų sezonu norinčius stiprinti imunitetą, tiek gražiausių metų švenčių metu.

Rinkinį sudaro 50 g. gardaus pievų gėlių medaus stiklainiukas su mediniu šaukšteliu.Supakuota dailioje kraftinio popieriaus dėžutėje, todėl puikiai tiks dovanoti. Taip pat prie rinkinio pridėtos ir gėlių sėklos, kurias dovanos gavėjas galės pasodinti savo sode ir prisidėti prie ekosistemos bitutėms kūrimo. 

Tai gali tapti ir originali dovana klientams, partneriams Kalėdų, Naujųjų metų ir kitomis progomis.

Išmatavimai (aukštis x plotis x ilgis): 9.8 x 4,5 x 4,5 cm

Jums pageidaujant, rinkinio pakuotę galime personalizuoti ant jos perkeliant norimą užrašą, frazę, logotipą. Norėdami tai užsakyti, pasirinkite papildomą paslaugą ir suderinkite el. paštu info@e-dovanos.lt.

€8.90

Kainos pasiūlymai užsisakantiems didesnį kiekį  

Reikalingas didesnis prekės kiekis? Kviečiame susisiekti el. paštu info@e-dovanos.lt ir pateiksime individualų pasiūlymą pagal Jūsų poreikius.     

Papildomos paslaugos

Medinių, metalinių, stiklinių, popierinių paviršių gaminiams galime pasiūlyti graviravimo bei UV spaudos paslaugas, kurios leistų daiktą personalizuoti ir pritaikyti pagal progą ir poreikius. Perkeliant logotipą, įmonės atributiką, tai gali tapti ir išskirtine verslo dovana, kuri klientams ir verslo partneriams visada primins Jūsų prekinį ženklą, teikiamas paslaugas bei kuriamą vertę.

Rašyk
Skambink