• LUDO žaidimas „Kosmosas“
  • LUDO žaidimas „Kosmosas“
  • LUDO žaidimas „Kosmosas“
  • LUDO žaidimas „Kosmosas“
  • LUDO žaidimas „Kosmosas“

Prekės kodas: 11452

Turimas kiekis: Sandėlyje

Gamintojas: Vokietija

Visa visata ant Jūsų ludo žaidimo lentos! Ludo - tai gerai žinomas klasikinis žaidimas, lavinantis smulkiąją motoriką, spalvų pažinimą, mokantis skaičiuoti.

Žaidėjo tikslas pirmam pereiti žaidimo lentą nuo pradžios iki pabaigos su visomis keturiomis figūrėlėmis. Kiekvienas žaidėjas gali mesti kauliuką 3 kartus. Tas, kuris pirmas išmeta 6, pradeda žaidimą. Žaidėjas turi išmesti 6, kad galėtu figūrėlę perkelti iš apskritimo į starto poziciją. Tuomet jis gali mesti kauliuką dar kartą ir daryti pirmą ėjimą. Kai žaidėjas išmeta 6, jis gali statyti naują figūrėlę į starto poziciją. Kuomet visos keturios figūrėlės dalyvauja žaidime ir žaidėjas išmeta 6, jis gali rinktis kurią savo spalvos figūrėlę perkelti į priekį. Jeigu žaidėjo figūrėlė sustoja į vietą kur stovi konkurento figūrėlė, tuomet oponento figūrėlė grąžinama į starto poziciją. Kai figūrėlė apeina lentą ir prieina savo spalvos dalį, žaidėjas turi išmesti tikslų skaičių, kad figūrėlė baigtų žaidimą. Laimi tas žaidėjas, kurio pirmojo visos keturios figūrėlės pereina lentą. Tas žaidėjas, kuris lieka paskutinis pradeda sekantį žaidimą. Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų. Komplekte yra 16 figūrėlių ir 2 kauliukai.

Žaidimas pateikiamas spalvingoje kartono dėžutėje, todėl puikiai tiks dovanoti. Jį patogu pasiimti į kelionę ir žaisti iškylaujant. Išmatavimai 24 x 24 x 1,5 cm.

€24.90

Produkto aprašymas yra bendro pobūdžio, jame nebūtinai yra paminėtos visos produkto savybės.

 

Rašyk
Skambink