Vokietija

Magnetiniai dartai

€19.90 €22.90
Nuo šiol dantukų valymas gali būti malonus užsiėmimas! Medinis stovelis - laikiklis patogus&n..
€7.90

"Branduolys" - klasikinis galvosūkis, kurio negalėsite paleisti iš rankų, kol nesurinksite! Aukštos kokybės žaislas, pagamintas iš medžio, o patogus dydis leidžia bet kur ir bet kada pasiimti su savimi. Rekomenduojama nuo 5 metų. 

Dydis - 6,5 x 6,5 x 6,5 cm

€6.90

"Kolonos" - klasikinis galvosūkis, kurio negalėsite paleisti iš rankų, kol nesurinksite! Aukštos kokybės žaislas, pagamintas iš medžio, o patogus dydis leidžia bet kur ir bet kada pasiimti su savimi. Rekomenduojama nuo 5 metų. 

Dydis - 6,5 x 6,5 x 6,5 cm

€6.90

"Kubas" - klasikinis galvosūkis, kurio negalėsite paleisti iš rankų, kol nesurinksite! Aukštos kokybės žaislas, pagamintas iš medžio, o patogus dydis leidžia bet kur ir bet kada pasiimti su savimi. Rekomenduojama nuo 5 metų. 

Dydis - 6,5 x 6,5 x 6,5 cm

€6.90

"Numeris X" - klasikinis galvosūkis, kurio negalėsite paleisti iš rankų, kol nesurinksite! Aukštos kokybės žaislas, pagamintas iš medžio, o patogus dydis leidžia bet kur ir bet kada pasiimti su savimi. Rekomenduojama nuo 5 metų. 

Dydis - 6,5 x 6,5 x 6,5 cm

€6.90

"Sfera" - klasikinis galvosūkis, kurio negalėsite paleisti iš rankų, kol nesurinksite! Aukštos kokybės žaislas, pagamintas iš medžio, o patogus dydis leidžia bet kur ir bet kada pasiimti su savimi. Rekomenduojama nuo 5 metų. 

Dydis - 6,5 x 6,5 x 6,5 cm

€6.90

"Tangram" - klasikinis galvosūkis, kurio negalėsite paleisti iš rankų, kol nesurinksite! Aukštos kokybės žaislas, pagamintas iš bambuko, o patogus dydis leidžia bet kur ir bet kada pasiimti su savimi. Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų. 

€6.90

"Žvaigždė" - klasikinis galvosūkis, kurio negalėsite paleisti iš rankų, kol nesurinksite! Aukštos kokybės žaislas, pagamintas iš medžio, o patogus dydis leidžia bet kur ir bet kada pasiimti su savimi. Rekomenduojama nuo 5 metų. 

Dydis - 6,5 x 6,5 x 6,5 cm

€6.90
Mielas iškylautojo krepšiukas su indais, kuriame rasite keturis komplektus keramikinių..
€14.90 €18.90
Mielas iškylautojo krepšiukas su indais ir įrankiais, kuriame rasite keturis komplektu..
€14.90

Spalvingi žaisliukai su smagiais pelyčių paveiksliukais. Rekomentuojams nuo 6 metų. 

Dydis (skersmuo) - 4,5 cm

Spalvą galima pasirinkti. Nurodyta 1 vnt. kaina. 

€2.50
Rašyk
Skambink