• Kvapnios sojų vaško žvakės
  • Kvapnios sojų vaško žvakės
  • Kvapnios sojų vaško žvakės
  • Kvapnios sojų vaško žvakės

Prekės kodas: soju_zvakes

Turimas kiekis: Sandėlyje

Gamintojas: Lietuva

Aromatinės sojų vaško žvakės yra gražus ir paprastas būdas nudžiuginti save ir kitus. Sojų vaškas - tai natūrali ir saugi medžiaga, todėl bus tinkamas pasirinkimas besirūpinantiems gamta, savo sveikata ir vertinantiems mažus, bet reikšmingus gyvenimo džiaugsmus. Žvakutes galima dovanoti kaip atskirą dovaną arba kaip priedą prie pagrindinės dovanos. 

Degimo trukmė: 5 - 6 val. 

Žvakes galima nusipirkti supakuotas kaip dovanėlę arba be įpakavimo. 

€1.45

Kodėl sojų vaškas? 
Sojų vaškas - tai natūralus augalinis produktas, gaminamas iš sojų pupelių aliejaus. Jo sudėtyje nėra toksiškų medžiagų, todėl deginant neišskiria kancerogenų - tokių žvakių deginimas yra saugus žmogui, o kadangi medžiaga yra organiška ir jos šaltinis greitai atsinaujinantis - jos yra draugiškos ir aplinkai. Sojų vaškas kvapo neturi, lengvai susimaišo su aliejais ir todėl yra puiki žaliava kvapnioms žvakėms. 

Norėdami užtikrinti savo klientams aukščiausios kokybės prekes ir paslaugas, partnerius ir tiekėjus renkames labai atidžiai, todėl mūsų siūlomos sojų žvakės atkeliauja iš lietuvių gamintojų, kurie turi ilgametę patirtį ir garantuoja kokybišką produktą. 

Rašyk
Skambink