Palinkėjimų knygos

E-dovanos.lt gamina medines palinkėjimų knygas pagal Jūsų norus ir pageidavimus - palinkėjimų knygos gali būti su pasirinktu dekoru, inicialais, šventės data, atspindėti šventės temą ar jau turimas dekoro detales. Galite pasirinkti norimus išmatavimus, papuošimus, įrišamų lapų skaičių ir kitus knygos puošybos elementus. 

Ši medinė palinkėjimų knyga bus miela atminimo dovana krikštynų proga. Tinka ne tik pa..
Nuo €19.90

Ši medinė palinkėjimų knyga bus miela atminimo dovana jubiliejaus proga. Tinka ne tik palinkėjimams, smagiems prisiminimams užrašyti, bet ir nuotraukoms klijuoti. Knygos viršelis gali būti su Jūsų pasirinktais užrašais ir dekoracijomis, personalizacija, šventės data ir pan., viduje įrišamas aukštos kokybės popierius palinkėjimams rašyti. Norimus knygos elementus (knygos dydį, lapų skaičių, viršelio dekorą, personalizaciją, datą ir pan.) pažymėkite pasirinkimų skiltyje. Pasirinktus užrašus ir dekoracijas nurodykite pastabų skiltyje, darydami užsakymą. Užrašai taip pat gali būti anglų, rusų, lenkų ar kitomis kalbomis.

Viršelio dydis - 22 x 22 cm

Nuo €20.90
Ši medinė palinkėjimų knyga bus miela atminimo dovana krikštynų proga. Tinka ne tik pa..
Nuo €19.90
Ši medinė palinkėjimų knyga bus miela atminimo dovana vestuvių proga. Tinka ne tik palinkėjim..
Nuo €19.90

Medinė palinkėjimų knyga bus miela atminimo dovana gimtadienio ar jubiliejaus proga. Tinka ne tik palinkėjimams, smagiems prisiminimams užrašyti, bet ir nuotraukoms klijuoti. Knygos viršelis gali būti su Jūsų pasirinktais užrašais ir dekoracijomis, personalizacija, šventės data ir pan., viduje įrišamas aukštos kokybės popierius palinkėjimams rašyti.

Nuo €19.90
Rašyk
Skambink