Mokykloms ir darželiams

E-dovanos.lt galite užsisakyti suvenyrų mokyklos ir darželio šventėms, dovanėlių su mokyklos atributika. Suvenyrai ir atminimo dovanėlės mokslo metų pradžios proga, dovanos rugsėjo pirmosios proga, dovanos išleistuvių proga. Medaliai moksleiviams, graviruoti pelėdžiukai.

Atminimo dovanėlė „Raktas į žinių šalį“ puikiai tiks dovanoti mokslo metų pradžio..
Nuo €1.49

Graviruoti medniai keturlapiai dobiliukai su palinkėjimais - puiki galimybė nustebinti, pasveikinti, palinkėti ar padėkoti.

Nuo €0.69

Graviruoti graikiniai riešutai su palinkėjimu - puiki galimybė nustebinti, pasveikinti, palinkėti ar padėkoti.

€0.69

Medinė pieštukinė „Pelėda“ puikiai tiks Jūsų vaiko kambariui papuošti, dovanoti mokslo metų pradžios, mokslo metų baigimo proga. Jeigu norite, kad ant pieštukinės būtų personalizacija, palinkėjimas ar kitas pasirinktas tekstas, dėl papildomo graviravimo susisiekite su e-dovanos.lt vadybininku.

Pieštukinės išmatavimai - 16 x 14 x 7 cm

€9.90

Medinė pieštukinė „Pelėdžiukai“ puikiai tiks Jūsų vaiko kambariui papuošti, dovanoti mokslo metų pradžios, mokslo metų baigimo proga. Pieštukinė gali būti natūralios spalvos arba dažyta - savo pasirinkimą nurodykite pasirinkimų skiltyje. Jeigu norite, kad ant pieštukinės būtų personalizacija, palinkėjimas ar kitas pasirinktas tekstas, dėl papildomo graviravimo susisiekite su e-dovanos.lt vadybininku.

Pieštukinės išmatavimai - 13 x 11 x 6 cm

Nuo €6.90

Graviruota medinė padėka mokytojai - originali dovana ir būdas padėkoti mylimiems mokytojams už kantrybę, pagalbą ir suteiktas žinias per mokslo metus. Ši padėka puikiai tiks įteikti išleistuvių, paskutinio skambučio proga ir bus simbolinis suvenyras, priminsiantis mokytojai ar mokytojui apie smagias akimirkas su auklėtiniais jų mokslo ir pažinimo kelionės mokykloje metu. Taip pat tai ši padėka gali būti naudojama kaip sveikinimo atvirukas mokytojai - ant lentos ar pagrinduko galime išgraviruoti norimą sveikinimą.

Padėka gali būti su mūsų siūlomo teksto idėja arba Jūsų pasirinktu tekstu - norimą variantą nurodykite pasirinkimų skiltyje, o tekstą pateikite užsakymo komentare.

Padėkos pagrindo išmatavimai: 9 x 14 cm

Juodos lentos išmatavimai: 4,8 x 7,2 cm

Bendras padėkos aukštis: 7,8 cm

€9.90
Atminimo dovanėlė moksleiviams su graviruotais palinkėjimais „Pelėdžiukas“ puikiai tiks ..
Nuo €1.19
Atminimo dovanėlė moksleiviams „Sėkmės pelėdžiukas“ puikiai tiks dovanoti mokslo metų pr..
Nuo €0.49
Atminimo dovanėlė pirmokui „Raktas į žinių šalį“ puikiai tiks dovanoti mokslo met..
Nuo €0.90
Atminimo dovanėlė „Raktas į sėkmę“ su graviruotu mokyklos pavadinimu, pirmosios mokytojo..
Nuo €0.90
Medalis „Pelėdžiukas“ su graviruotu vardu ar palinkėjimais bus puiki atminimo dovanėlė m..
Nuo €1.29
Šis medinis personalizuotas medalis bus miela atminimo dovana darželio baigimo ar pradinės mo..
Nuo €2.50
Rašyk
Skambink