Medinės dekoracijos

E-dovanos.lt galite užsisakyti vardinių dekoracijų, stalo papuošimų ir žaismingų dekoro elementų šventės stalui: gaminamos vardinės dekoracijos, torto smeigtukai ir papuošimai, pastatomos dekoracijos, pakabinamos dekoracijos, gelių puokštės dekoracijos.

Medinis medalis Joninių proga bus smagi dovana Jonui ar Janinai. Medalis atrodo tarsi supintas ąžuolo vainikas - jau nuo senų laikų buvo tikima, kad jis atneša stiprybę. Medalis bus ne tik personalizuota dovana, bet ir smagus šventės fotosesijos akcentas ar apdovanojimas Jonams. Papildomai galite užsisakyti ir trispalvę ar atlasinę juosteles medaliui kabinti - tai nurodykite užsakymo pasirinkimų skiltyje.

Medalio išmatavimai: 9 x 9 cm

 

 

Nuo €1.90

Medinis servetėlių laikiklis su saulėgrąžomis - jauki, originali ir praktiška stalo dekoracija, kuria naudotis galėsite kasdien. Puiki dovana močiutei ar seneliui, tėvams ir draugams, neseniai įsikūrusiems sodyboje ar pasiilgusiems gamtos. Laikiklis pagamintas iš kelių sluoksnių.

Laikiklio dydis: 18 x 6,5 x 15 cm
Tarpas servetėlėms - 3,5 cm 

€7.90

Medinė įsmeigiama dekoracija  „Super Tėtis“ - originalus būdas papuošti tortą ar gėlių puokštę, sveikinant tėčio dienos proga.

€4.90

Medinukas su palinkėjimu arba Jūsų pasirinkta citata - graži išskirtinė dovanėlė mylimam žmogui. Galima dovanoti kaip atskirą dovaną arba kaip priedą prie pagrindinės. Taip pat, tai yra puiki atminimo dovana švenčių svečiams, moksleiviams, mokytojams ir mokytojoms. 

Nuo €1.40
Medinė pastatoma dekoracija jubiliejaus proga „Man tik 50“ - originalus būdas pasveikint..
Nuo €6.90

Medinė dekoracija-smeigtukas Joninių proga - originali dovana Janinai. Smeigtukas tinka gėlių puokštei ar mėgstamiems kepiniams, pyragams puošti, tad tai bus ne tik personalizuota dovana, bet ir smagus šventės stalo ar fotosesijos akcentas.

Bendras dekoracijos aukštis: 22 cm (smeigtuko ilgis - 7 cm)

Plotis: 20 cm

 

 

€7.90

Medinė dekoracija-smeigtukas Joninių proga - originali dovana Jonui. Smeigtukas tinka gėlių puokštei ar mėgstamiems kepiniams, pyragams puošti, tad tai bus ne tik personalizuota dovana, bet ir smagus šventės stalo ar fotosesijos akcentas.

Bendras dekoracijos aukštis: 22 cm (smeigtuko ilgis - 7 cm)

Plotis: 20 cm

 

 

€7.90

Medinė pakabinama dekoracija „Ačiū, Mama“ - originali dovana mamos dienos proga. Dekoracija yra širdelės formos, kurioje išpjauti paukštelių ir gėlių motyvai. Tinka pakabinti kambaryje ar priklijuoti ant dėžutės, dovanų maišelio.

Dekoracijos išmatavimai: 20 x 18 cm

€8.90

Medinė įsmeigiama dekoracija „Ačiū, Mama“ - originali dovana mamos dienos proga. Dekoracija yra širdelės formos, kurioje išpjauti paukštelių ir gėlių motyvai. Dekoracija dailiai papuoš gardžius kepinius (keksiukus, pyragus) skirtus mamai, taip pat tiks ir gėlių puokštei ar vazoninei gėlei papuošti.

Dekoracijos išmatavimai (neskaičiuojant smeigtuko ilgio): 14 x 16 cm (aukštis x plotis)

Smeigtuko ilgis - 8,5 cm.

€6.90

Medinė įsmeigiama dekoracija „Mylimai mamai“ - originali dovana mamos dienos proga. Dekoracija dailiai papuoš gardžius kepinius (keksiukus, pyragus) skirtus mamai, taip pat tiks ir gėlių puokštei ar vazoninei gėlei papuošti.

Dekoracijos išmatavimai (neskaičiuojant smeigtuko ilgio): 12,5 x 16 cm (aukštis x plotis)

Smeigtuko ilgis - 6 cm.

€4.90

Medinė įsmeigiama rožė - originali dovana mamos dienos proga. Siūlome dekoracijas su trimis užrašų variantais - "su meile", "mylimai", "mamai", kurios kartu gali sudaryt norimą sakinį ar sveikinimo frazę. Taip pat galime pagaminti rožę su Jūsų norimu užrašu ar mamos, močiutės vardu (+1 €). Dekoracija dailiai papuoš gardžius kepinius (keksiukus, pyragus) skirtus mamai, taip pat tiks ir gėlių puokštei ar vazoninei gėlei papuošti.

Rožės išmatavimai: 19,5 x 10 cm

Nuo €2.49
Medinė įsmeigiama dekoracija „Mylimai Mamai“ - originalus būdas papuošti tortą ar..
€6.90
Rašyk
Skambink