Medinės dekoracijos

E-dovanos.lt galite užsisakyti vardinių dekoracijų, stalo papuošimų ir žaismingų dekoro elementų šventės stalui: gaminamos vardinės dekoracijos, torto smeigtukai ir papuošimai, pastatomos dekoracijos, pakabinamos dekoracijos, gelių puokštės dekoracijos.

Medinis servetėlių laikiklis su saulėgrąžomis - jauki, originali ir praktiška stalo dekoracija, kuria naudotis galėsite kasdien. Puiki dovana močiutei ar seneliui, tėvams ir draugams, neseniai įsikūrusiems sodyboje ar pasiilgusiems gamtos. Laikiklis pagamintas iš kelių sluoksnių.

Laikiklio dydis: 18 x 6,5 x 15 cm
Tarpas servetėlėms - 3,5 cm 

€7.90

Medinė įsmeigiama dekoracija  „Super Tėtis“ - originalus būdas papuošti tortą ar gėlių puokštę, sveikinant tėčio dienos proga.

€4.90
Medinė pastatoma dekoracija jubiliejaus proga „Man tik 50“ - originalus būdas pasveikint..
Nuo €6.90

Medinė pakabinama dekoracija „Ačiū, Mama“ - originali dovana mamos dienos proga. Dekoracija yra širdelės formos, kurioje išpjauti paukštelių ir gėlių motyvai. Tinka pakabinti kambaryje ar priklijuoti ant dėžutės, dovanų maišelio.

Dekoracijos išmatavimai: 20 x 18 cm

€8.90

Medinė įsmeigiama dekoracija „Ačiū, Mama“ - originali dovana mamos dienos proga. Dekoracija yra širdelės formos, kurioje išpjauti paukštelių ir gėlių motyvai. Dekoracija dailiai papuoš gardžius kepinius (keksiukus, pyragus) skirtus mamai, taip pat tiks ir gėlių puokštei ar vazoninei gėlei papuošti.

Dekoracijos išmatavimai (neskaičiuojant smeigtuko ilgio): 14 x 16 cm (aukštis x plotis)

Smeigtuko ilgis - 8,5 cm.

€6.90

Medinė įsmeigiama dekoracija „Mylimai mamai“ - originali dovana mamos dienos proga. Dekoracija dailiai papuoš gardžius kepinius (keksiukus, pyragus) skirtus mamai, taip pat tiks ir gėlių puokštei ar vazoninei gėlei papuošti.

Dekoracijos išmatavimai (neskaičiuojant smeigtuko ilgio): 12,5 x 16 cm (aukštis x plotis)

Smeigtuko ilgis - 6 cm.

€4.90

Medinė įsmeigiama rožė - originali dovana mamos dienos proga. Siūlome dekoracijas su trimis užrašų variantais - "su meile", "mylimai", "mamai", kurios kartu gali sudaryt norimą sakinį ar sveikinimo frazę. Taip pat galime pagaminti rožę su Jūsų norimu užrašu ar mamos, močiutės vardu (+1 €). Dekoracija dailiai papuoš gardžius kepinius (keksiukus, pyragus) skirtus mamai, taip pat tiks ir gėlių puokštei ar vazoninei gėlei papuošti.

Rožės išmatavimai: 19,5 x 10 cm

Nuo €2.49
Medinė įsmeigiama dekoracija „Mylimai Mamai“ - originalus būdas papuošti tortą ar..
€6.90
Medinė įsmeigiama dekoracija „Mylimam Seneliui“ - originalus būdas papuošti tortą..
€6.90
Medinė įsmeigiama dekoracija „Super Senelis“ - žaismingass būdas papuošti tortą a..
€6.90

Medinis namelis arbatai - netikėta ir originali dovana kiekvienam arbatos mėgėjui. Naudotis arbatos nameliu paprasta - tereikia nuimti stogelį, įdėti mėgstamos arbatos pakelius ir traukti juos iš apačios, kai ateina metas pailsėti ir pasimėgauti puodeliu arbatos. 

Namelio dydis: 21 x 11,5 x 10 cm
Arbatos pakelių dydis gali būti iki 7 x 8 cm

€9.90
Vardinė medinė pastatoma dekoracija – originalus puošimo elementas šventiniam st..
€7.90
Rašyk
Skambink