Dovanos svečiams

E-dovanos.lt galite užsisakyti įvairių atminimo dovanėlių vestuvių, krikštynų, jubiliejaus ir kitų švenčių dalyviams: graviruoti riešutai su palinkėjimais, medaliai ir nominacijos, vardiniai padėkliukai, graviruoti angeliukai su palinkėjimais, keturlapiai dobiliukai su palinkėjimais ir Jūsų inicialais, šventės data. Teikiame maketavimo, lazerinio graviravimo ir pjovimo paslaugas, todėl sukursime išsvajotą dekoraciją, dovanėlę bet kuriai pasirinktai progai ar šventei.

Akmenys su aukso spalvos zodiakų ženklais - universali dovana kiekvienam ir kiekvienai progai. Naudojama kaip interjero dekoracija. 

Vieno akmenuko dydis - apie 6 x 4,5 cm

Nurodyta 1 vnt. kaina. 

€2.50
Sakoma, kad keturlapis dobilas yra laimės ir sėkmės simbolis. Todėl graviruoti mediniai dobili..
Nuo €1.19

Graviruoti auksinės spalvos graikiniai riešutai su palinkėjimais - puiki galimybė nustebinti, pasveikinti, palinkėti ar padėkoti.

€0.99

Graviruoti medniai keturlapiai dobiliukai su palinkėjimais - puiki galimybė nustebinti, pasveikinti, palinkėti ar padėkoti.

Nuo €0.69
Medinis padėkliukas „Angeliukas“  – praktiška dovana krikštynų,..
€2.90
Medinis padėkliukas „Bitutės“  – praktiška dovana bičių mylėtojams, bi..
Nuo €2.90
Medinis padėkliukas „Zodiako ženklas“  – praktiška dovana skirtingų zo..
€2.90

Medinukas su palinkėjimu arba Jūsų pasirinkta citata - graži išskirtinė dovanėlė mylimam žmogui. Galima dovanoti kaip atskirą dovaną arba kaip priedą prie pagrindinės. Taip pat, tai yra puiki atminimo dovana švenčių svečiams, moksleiviams, mokytojams ir mokytojoms. 

Nuo €1.40
Medinis padėkliukas su inicialais „Gyvenimo medis“ – praktiška ir pers..
€2.90

Graviruoti graikiniai riešutai su palinkėjimais - puiki galimybė nustebinti, pasveikinti, palinkėti ar padėkoti.

€0.69

Medinis angeliukas - tai graži ir šilta atminimo dovanėlė įvairiausioms progoms. Dovanokite kaip atskirą dovaną arba kaip priedą prie pagrindinės. Angeliukas gali būti su mūsų pasiūlytu palinkėjimu arba Jūsų pasirinktu tekstu. Užrašai gali būti lietuvių, anglų, rusų, lenkų ar kitomis kalbomis. Pasinaudokite galimybe parinkti ne tik angeliuko žodžius, bet ir papildomas funkcijas - pridėti magnetuką arba auksinius siūlus ar atlasinę juostelę.

Angeliuko dydis - 9,5 x 10 cm

Nuo €1.40

Ažūrine širdele su inicialu arba skaičiumi galima papuošti dovana kiekvienai progai. Tai paprastas ir gražus būdas personalizuoti dovanėlę ir suteikti jai šilumos bei žavesio. Širdeles galima kombinuoti pagal poreikį - derinti skirtingus stilius arba surinkti ištisą palinkėjimą. 

Dydžiai:
Ažūrinė širdelė su inicialu - 3,5 x 3 cm
Ažūrinė širdelė - 4 x 3,5 cm
Širdelė „Su meile...“ - 3 x 3,5 cm

Nuo €0.70
Rašyk
Skambink