Vaikams

Dovanos vaikams. Dovana vaikui, dovana naujagimiui, dovana mergaitei, dovana berniukui

Graviruotas pieštukas yra praktiška ir personalizuota dovana darželinukui, moksleiviui, abiturientui mokslo metų pradžios, išleistuvių progomis. Mūsų siūlomi pieštukai - ryškūs ir spalvingi: turime geltonos, žalios, oranžinės, mėlynos ir rožinės spalvos pieštukus. Kiekvienas jų yra su kokybišku trintuku. Pieštukai siunčiami nepadrožti, tad Jus pasieks saugiai.

Ant pieštuko galime graviruoti vardus, klasę, datą, palinkėjimą ar pasirinktą frazę, citatą. Pieštukų spalvos parenkamos atsitiktine tvarka. Norimą graviruoti tekstą pateikite užsakymo komentare arba atsiųskite mums el. paštu info@e-dovanos.lt

Pieštuko išmatavimai: 18.8 x 0.7 cm

Neskirta vaikams iki 3-ų metų.

 

€0.99

Puikus žaidimas skirtas visai šeimai - ant sienos kabinami dartai su lipniais kamuoliukais ir strėlytėmis. Komplekte trys raudoni kamuoliukai ir trys geltonos strėlytės.  Pagrindas pagamintas iš nailono, lengvas, saugus. Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų. 

Skersmuo - 37 cm 

€9.90

Vardinė liniuotė - praktiška dovana moksleiviui mokslo metų pradžios ar mokyklos baigimo proga ir gražus dėkingumo simbolis mokytojai arba mokytojui, už įdėtas pastangas ir globą. Vardą (-us) graviravimui nurodykite pastabų skiltyje.

Liniuotės ilgis: 15.5 cm

€2.20

Vardinė liniuotė - praktiška dovana moksleiviui mokslo metų pradžios ar mokyklos baigimo proga ir gražus dėkingumo simbolis mokytojai arba mokytojui, už įdėtas pastangas ir globą. Vardą (-us) graviravimui nurodykite pastabų skiltyje.

Liniuotės ilgis: 30 cm

€3.90

Magnetiniai dartai

€19.90 €22.90

Žaislinė medinė mašina - mažas smagus žaisliukas pirmiems Jūsų mažylio žaidimams! Riedanti mašinėlė natūralios medžio spalvos, lakuota. Suapvalintos, aptakios formos mašinytė yra patogi laikyti ir žaisti. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėnesių. Supakuota į gražią kartoninę dėžutę - dovana galima iš karto įteikti :) 

Išmatavimai - 10 x 6 x 8 cm

€9.90

Skirtingų spalvų ir formų plaukų gumytės mergaitėms, mėgstančioms pasipuošti ir norinčioms išsiskirti. Gumyčių dekoracijos medinės. Užsakytų gumyčių rūšis parenkama atsitiktine tvarka. Jeigu Jus domina konkretus variantas, paminėkite tai komentaruose darydami užsakymą. Netinka vaikams iki 3 metų dėl smulkių sudedamųjų dalių. Nurodyta 1 vnt. kaina. 

€0.40

Kūrybinis rinkinys - dėlionė „Mystic“ - tai surenkamas laivo 3D modelis. Dėlionei surinkti nereikia klijų ir žirklių, visos detalės jau paruoštos. Rinkinį sudaro 129 dalys. Surinkus laivą, jį galima bus pastatyti ant stalo ar lentynos, pasinaudojus rinkinyje esančiu stovu. Rekomenduojama vaikams 4 metų ir vyresniems. 

Laikrodžio dydis - 51 x 16 x 34 cm

€14.90

3D Sienos lipdukai „Piratai“ - puikus kambario papuošimas Jūsų vaikui. Paverskite kambarį maža pasakų sala! Rinkinį sudaro 6 lipdukai. 

Didžiausio lipduko dydis - 22 x 30 cm

€8.90

3D Sienos lipdukai „Vasara“ su paukščiukais - puikus kambario papuošimas Jūsų vaikui. Paverskite kambarį žydinčia pasakų pieva! Rinkinį sudaro 8 lipdukai. 

Didžiausio lipduko dydis - 20 x 12 cm

€8.90

Ryškių spalvų vaikiška apyrankė ant gumytės su gaiviais vaisiais, kad vasara visada būtų „po ranka“! Pagaminta iš medžio ir nudažyta naudojant saugius aplinkai bei žmogui dažus.Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

Skersmuo - 6 cm

€1.90

Vaikiška apyrankė ant gumytės „Mėnesiena“ su ramiai miegančiu mėnuliuku ir jį saugančiomis žvaigždutėmis. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. 

Skersmuo - 7 cm 

€1.90
Rašyk
Skambink