Dekoravimo medžiagos

Dekoravimo medžiagos, pakavimo priemonės

Graviruoti auksinės spalvos graikiniai riešutai su palinkėjimais - puiki galimybė nustebinti, pasveikinti, palinkėti ar padėkoti.

€0.99

Graviruoti medniai keturlapiai dobiliukai su palinkėjimais - puiki galimybė nustebinti, pasveikinti, palinkėti ar padėkoti.

Nuo €0.69

Graviruoti graikiniai riešutai su palinkėjimu - puiki galimybė nustebinti, pasveikinti, palinkėti ar padėkoti.

€0.69
Sakoma, kad keturlapis dobilas yra laimės ir sėkmės simbolis. Todėl graviruoti mediniai dobili..
Nuo €1.19

Medinė dėžutė skirta Pirmosios Komunijos dovanėlėms įpakuoti - joje galite įdėti kryželį, angeliuką, rožančių ar kitą simbolinę dovaną šios šventės proga. Dėžutė yra atlenkiamu dangteliu, kuris užsifiksuoja.

Jums pageidaujant, dėžutę galime nudažyti pasirinkta spalva - pvz., balta, sidabrine ir kt. Taip pat galimas teksto graviravimas ant viršelio bei dėžutės viduje. Šiuos pasirinkimus prašome nurodyti užsakymo pasirinkimų skiltyje.

Dėžutės išoriniai išmatavimai: 11 x 9 x 3,5 cm

Dėžutės vidinės dalies išmatavimai: 9,4 x 5,9 x 3 cm

Nuo €9.90
Medinis žaisliukas su palinkėjimu - originalus eglutės papuošimas ir miela dovanėlė šv..
€1.90

Melsvos arba rausvos spalvos kaspinėlis su meškiuko figūrėle papuoš dovanos įpakavimą arba dėžutę. Juo galite lengvai papuošti norimus daiktus ar simbolines dovanėles vaiko gimimo dienos, krikštynų, palankynų proga. Siūlome rinktis iš dviejų spalvų - norimą variantą prašome pateikti variacijų skiltyje.

Figūrėlės plotis - 1,5 cm, aukštis - 2 cm.

Kaspinėlio juostelės plotis - 1 cm.

€0.99
Margučių laikiklis Gaidelis – originalus puošimo elementas šventiniam stalui, ve..
€2.90
Margučių laikiklis Vištytė – originalus puošimo elementas šventiniam stal..
€2.50
Medinis magnetukas su Lietuvos trispalve „Paukštelis“ - originalus suvenyras i&sc..
€2.29

Medinė įsmeigiama dekoracija  „Super Tėtis“ - originalus būdas papuošti tortą ar gėlių puokštę, sveikinant tėčio dienos proga.

€4.90

Medinukas su palinkėjimu arba Jūsų pasirinkta citata - graži išskirtinė dovanėlė mylimam žmogui. Galima dovanoti kaip atskirą dovaną arba kaip priedą prie pagrindinės. Taip pat, tai yra puiki atminimo dovana švenčių svečiams, moksleiviams, mokytojams ir mokytojoms. 

Nuo €1.40
Rašyk
Skambink