Apie mus

Elektroninėje parduotuvėje e-dovanos.lt rasite pačių įvairiausių dovanų: dovanos moterims, dovanos vyrams, dovanos vaikams, interjero detalės, verslo dovanos. Mūsų teikiamos paslaugos - dovanų pakavimas ir individualūs užsakymai: medinės dekoracijos ir suvenyrai, vestuviniai kvietimai, krikštynų kvietimai, stalo kortelės, svečių susodinimo planai.

Dovanas siūlome įsigyti pačioms įvairiausioms progoms: vardadieniui, gimtadieniui, jubiliejui, naujagimio palankynoms, krikštynoms, pirmajai komunijai, vestuvėms, sukaktuvėms, įkurtuvėms, Valentino dienai ir kitoms šventėms.

Dovanų pardavimu užsiimame jau daugiau nei dešimt metų, todėl turime ilgametę bendradarbiavimo su partneriais, tiekėjais, klientais patirtį. Šią patirtį ir bendravimą labai vertiname, nuolat stengiamės tobulėti ir pasiūlyti geriausio kokybės ir kainos santykio prekes. Mūsų partneriai - profesionalūs dovanų ir interjero detalių gamintojai iš Italijos, Vokietijos, Šveicarijos, Švedijos, Suomijos, Prancūzijos, Olandijos, Čekijos bei Lietuvos. Dažniausiai tai nauji ir tik mūsų įmonės atstovaujami prekiniai ženklai Lietuvoje. Todėl mūsų elektroninėje parduotuvėje visada rasite išskirtinių, unikalių ir kokybiškų prekių.

Elektroninėje parduotuvėje e-dovanos.lt kol kas pristatome dar ne visas mūsų turimas prekes. Visas mūsų prekes gyvai galite pamatyti dovanų salone "Ugnies Spalvos" Vilniuje, Savanorių pr. 1, PC Helios City (2a.)

Geriausios dovanos internetu - parduotuvėje e-dovanos.lt !

 

Rašyk
Skambink