Apie mus

e-dovanos.lt – ieškantiems originalių ir kokybiškų dovanų sprendimų. Internetinėje parduotuvėje rasite idėjų įvairioms progoms ir šventėms, o individualius užsakymus įgyvendinsime mūsų kūrybinėse dirbtuvėse.

e-dovanos.lt rasite platų dovanų pasirinkimą: dovanos moterims, dovanos vyrams, dovanos vaikams, interjero detalės, verslo dovanos. Mūsų teikiamos paslaugos - dovanų pakavimas ir individualūs užsakymai: medinės dekoracijos ir suvenyrai, vestuviniai kvietimai, krikštynų kvietimai, stalo kortelės, svečių susodinimo planai.

Dovanas siūlome įsigyti įvairioms progoms: vardadieniui, gimtadieniui, jubiliejui, naujagimio palankynoms, krikštynoms, pirmajai komunijai, vestuvėms, sukaktuvėms, įkurtuvėms, Valentino dienai ir kitoms šventėms.

Dovanų pardavimu užsiimame jau daugiau nei dešimt metų, todėl turime ilgametę bendradarbiavimo su partneriais, tiekėjais, klientais patirtį. Šią patirtį ir bendravimą labai vertiname, nuolat stengiamės tobulėti ir pasiūlyti geriausio kokybės ir kainos santykio prekes. Mūsų partneriai - profesionalūs dovanų ir interjero detalių gamintojai iš Italijos, Vokietijos, Šveicarijos, Švedijos, Suomijos, Prancūzijos, Olandijos, Čekijos bei Lietuvos. Dažniausiai tai nauji ir tik mūsų įmonės atstovaujami prekiniai ženklai Lietuvoje. Todėl mūsų elektroninėje parduotuvėje visada rasite išskirtinių, unikalių ir kokybiškų prekių.

Geriausios dovanos internetu - parduotuvėje e-dovanos.lt!

Rašyk
Skambink